Büyük tek coskuyla beklenen Xiaomi’nin en nihayet akıllı telefon modeli Mi 11 Bir gün evvel Çin’de düzen eden tek etkinlikle tanıtıldı. Telefonun sade tasarımı, arkada konumlandırılan dev kameranın şekli ve başka Bir hayli özelliği gündem konusu haline geldi. Küresel tanıtımına dahada vakit var olan telefonun Çin’de parçalara ayrıldığı tek video yayımlandı. Xiaomi Mi 11 parçalarına ayrılıyor ve dahil kısımdaki bütün detaylar alana çıkıyor.

Xiaomi Mi 11 parçalarına ayrılıyor

Akıllı telefonların parçalarına ayrılması veyahut Yorucu testlerden geçmesi artık hepimizin alışık olduğu rutin konular haline geldi. Şimdi de Aiao Technology isimli YouTube kanalında Mi 11’in içi açılıyor. Telefonun dev kamera modülü, ekrandaki teknolojiler ve başka detayların net tek şekilde görüldüğü videoda telefonun gelişmiş donanım nitelikleri gözler önüne seriliyor.

Xiaomi Mi 11 parcalarina ayriliyor-00

Telefonun evvel etapta kutudan çıktığı benzeri karşılaştığı testlerden birisi ekranının ucu keskin cisimlerle sınanması oluyor. Öncelikle ekranın çizilmelere karşı dayanıklılığının ölçüldüğü videoda Mi 11’in ekranı belli tek süre da olsa çiziliyor. tek sonraki adımda ise telefonun içi açılıyor. İlerleyen dakikalarda ise dev kamera modülü ve batarya kurulumu, ısınmaya karşı alınan bol miktarda bakır folyo önlemiyle karşılaşıyoruz.

Xiaomi Mi 11 parcalarina ayriliyor-00

Videoda bakır uçlar çıkartıldıktan sonra, flaş belleğin yanında tertemiz Snapdragon 888 işlemcisini görebiliyoruz. Sıvıya maruz kalma durumanda telefonu savunması yerine hususi yapıştırıcılar kullanılıyor. Telefonun batarya tarafında ise karşımıza 4.600 mAh çıkıyor ve telefonun hatri sayilir büyüklükte tek batarya ile geldiğini görüyoruz.

xiaomi mi 11Xiaomi Mi 11 parçalarına ayrılıyor

These services will not cost you a great deal, if you happen to have no concept of where to begin looking

Finally, you should be sure you

There are a few distinct types of medical term papers that you can

A poorly affordable-papers.net written academic paper may leave a poor impression in the eyes of your instructor or professor.

select from: clinical, study, descriptive, essay, critical, and research documents.

are using good paper.

for the one.

CEVAP VER