Sosyal medya platformlarında oldukça alakalı gören Mehmet Enlioğlu “Sosyal medya doğru kullanıldığında bireylere yararı olacak tek platform. hergün olarak Bir hayli haberi artık yasamsal medyadan görüyoruz. Gazetelerin dahi yasamsal medya hesaplarını takip ederek, anlık haberleri buradan okuyoruz. Bir hayli yardım kapmayasının yasamsal medya sayesinde hızla başarıya ulaştığını da gözlemliyoruz. Doğru kullanıldığında bize hatri sayilir büyüklükte katkıları olacak tek platformdur. bendeniz de bu platformları etkin olarak kullanıyorum. yasamsal medyada ürettiğim içerikler beni takip edenler tarafından hatri sayilir büyüklükte alaka görünce itinali olarak video klipler hazırlamaya başladım. Bu civarindan alaka göreceğini olasılık etmezdim, doğal olarak gelişti. hergün yaşantımdan içerikler paylaşıyorum.” dedi.

Cep telefonu satışı üstüne tek işletmesi bulunan Mehmet Enlioğlu; “Cep telefonu satışı gerçekleştirdiğim tek mağazam var. yasamsal medya benim amaciyla tek hobi. Bu platformda olmak ve beni takip edenlerle etkileşim seklinde olmak mutluluk dolu ediyor. Takipçilerim mağazama gelip benimle tanışmak istiyor. yasamsal medyada gerçekleştireceğim tertemiz tek projem var. Bu proje sayesinde dahada çok kişiye erişeceğim” dedi.

Eğlenceli ve gülünç içerikler üreten ve video çekmeyi çok sevdiğini belirten Enlioğlu yasamsal medyada dahada çok var olacağını belirtiyor. Bir hayli programa konuk olarak da çağrı edilen Mehmet Enlioğlu Youtube amaciyla de içerik üretiyor. Enlioğlu; “Dünyanın en hatri sayilir büyüklükte video uygulaması var olan Youtube, ülkemizde de oldukça popüler. Youtube ile birlikte hayatımıza giren Youtuber diye tek kavram var. bendeniz Youtuber’lığın gelecekte iş olarak görüleceğini düşünüyorum. Bir hayli kişi geçimini buradan sağlıyor ve bu işi şuurlu olarak yapıyor” dedi.

İşletmesinde çektiği TikTok videoları hatri sayilir büyüklükte alaka gören Mehmet Enlioğlu; “Mağazamda hergün çektiğim video klipler TikTok uygulamasında hatri sayilir büyüklükte alaka görünce, bu videoları çekmeye ayni ritimde devam ettim. TikTok özellikle gençler tarafından kullanılan ve alaka gösterilen tek platform. Burada da var olmak benim amaciyla hatri sayilir büyüklükte tek keyiftir” dedi. 

CEVAP VER