Kısayol 63. bölüm ile karşınızdayız. Hepsiburada’nın YouTube kanalı HepsiTV‘de yayınlanan teknoloji programımızda birbirinden keyifli konularla karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu kisimda ise anne konumuz yaz aylarında hayatımızı kolaylaştıracak teknolojiler. Yaz geldi, havalar ısındı. Peki, Bu sıralar hangi teknolojiler işimizi kolaylaştırır?

Tatili güzelleştirecek, hayatımızı kolaylaştıracak teknolojiler – Kısayol #63

Her hafta değişik tek mevzu ile karşınıza çıktığımız teknoloji programımızda onuncu hafta da tatilde işinize yarayacak teknolojiler ile alakalı püf noktalarına yakından bakıyoruz ve Bir takım tavsiyelerde bulunuyoruz.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri 63. bölüm ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Tatilimizi kolaylaştıracak Bir hayli teknolojiden laf edebiliriz. Bunların başında tatile otomobilinizle giderken kullanabileceğiniz araç içi telefon tutucuları sayabiliriz. İhtiyaca göre Bir hayli değişik türde bulabileceğiniz araç tutucuların yanında, telefonları çok dahada becerili vaziyete getiren telefon lenslerini de unutmamak gerekiyor. Kameranız ile çok dahada alici fotoğraflar çekmek amaciyla kendinize ahenk gösteren tek telefon lensi seçebilirsiniz. Burada geniş açılı veyahut makro benzeri seçeneklerin olduğunu unutmayın.

Tatil demek, deniz, kum, güneş demek. Kumdan telefonlarımızı savunma ile alakalı temkinli davranmamız gerekiyor. bu sebeple hemide Spigen markalı tek kılıf ayni vakitte da iPhone 11 modeli amaciyla tek mercek savunucu düşünebilirsiniz.

Tabii ki tatili güzelleştirecek teknolojiler bunlarla sınırlı değil. Tripod’lardan aksiyon kameralarına Bluetooth hoparlörlere civarindan Bir hayli değişik teknolojik mahsul ile tatilinizi güzelleştirmeniz mümkün. Ayrı olarak tatil amaciyla tek yerlere gitmeyecek olanlar da VR setlerine veyahut araç direksiyonu setlerine bakmayı ihmal etmesin.

Herkese iyi tatiller!

hayatımızı kolaylaştıracak teknolojilerkısayolkısayol 63kısayol 63. bölümtatil amaciyla teknolojiler

CEVAP VER