ShiftDelete.Net olarak sizler amaciyla değişik video klipler çekmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Xiaomi Mi 9T videosu ile birlikte hemide Xiaomi Redmi Note 8 Pro özellikleri neler yakından bakıyor ayni vakitte da Xiaomi Mi 9T nitelikleri neler yakından bakıyoruz. Fiyatların değişmesi ile birlikte aynı seviyeye gelen bu iki model kullanıcılara hangi tecrübeleri sunuyor? Gelin yakından bakalım

Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Xiaomi Mi 9T!

Uygun fiyatlı telefonlar denilince akla gelen evvel markalardan var olan Xiaomi, iki değişik telefonu ile videomuza konuk oluyor. uzunca vakittir konuştuğumuz ve birçok rakip akıllı telefon ile karşı karşıya gelen Note 8 Pro, şimdi de yakın tek arkadaşına rakip oluyor. Karşımıza evvel çıktığından beri devamlı olarak ücret indirimi alan Xiaomi Mi 9T, ahenk gösteren fiyatlı var olan ama nihayet vakitlerde ücreti yükselen Xiaomi Note 8 Pro’ya karşı. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro özellikleri

6.5 ‘ büyüklüğünde, 1080X2340 çözünürlüğe sahip IPS LCD tek ekran ile karşımıza çıkan telefon oldukça ideal tek ekrana sahip. Bu ekranın üst bölümünde ise, damla çentik şeklinde ön kamera konumlandırılmış.

Telefonun kalbinde MediaTek Helio G90T işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci 8 çekirdekli tek işlemci ve Note 8 Pro amaciyla yeteri civarindan tek şekilde karşımıza çıkıyor. Telefon, 64 GB ve 128 GB depolama alanına sahip modeller ile karşımıza çıkarken 6 GB RAM bu depolama alanına eşlik ediyor.

Telefonun üzerinde 5 değişik kamera bulunuyor. anne kamera 64 Megapiksel çözünürlüğünde karşımıza çıkarken, geniş açılı kamera 8, derinlik ve makro kameralar ise 2 piksel çözünürlüğünde karşımıza çıkıyorlar. anne kamera 4K 30 fps video klipler çekebiliyor.Ön taraftaki kamera ise 20 piksel çözünürlüğünde ve kullanıcılar amaciyla oldukça yeterli.

Telefonun kalbinden 4500 mAh büyüklüğünde tek batarya bulunuyor. Bu batarya kutudan çıkan 18 Watt gücünde adaptör ile şarj oluyor.

Xiaomi Mi 9T özellikleri

6.4büyüklüğünde, 1080X2340 çözünürlüğe sahip AMOLED tek ekran ile karşımıza çıkan telefon kullanıcılara iyi tek deney sunuyor. Telefonun ekranında rastgele tek çentik bulunmuyor ve ön kamera Pop-Up kamera olarak karşımıza çıkıyor.

Telefonun kalbinde Snapdragon 73o işlemcisi bulunuyor. Bu işlemciye ise depolama alanı olarak 64GB ve 128 GB depolama alanı eşlik ediyor. Telefon bütün modellerde 6 GB RAM ile karşımıza çıkıyor.

Kamera tarafına bakacak olursak, Mi 9T 48 piksel çözünürlüğünde tek anne kameraya sahip. Bu anne kameraya 8 piksel çözünürlüğünde tek telefoto kamera eşlik ediyor. Telefonun art taraftaki nihayet kamerası ise 13 Megapiksel çözünürlüğünde tek geniş açılı kamera. Ön kamera tarafında ise 20 piksel çözünürlüğünde tek ön kamera görüyoruz.

Telefon 4000 mAh büyüklüğünde tek bataryaya sahip ve bu batarya kutudan çıkan 18 Watt gücünde tek adaptör ile şarj oluyor.

5 çayıcanlı yayınredmi note 8sdnsdncevaplıyorshiftdeletenetvideo incelemexiaomi mi 9tXiaomi Mi 9t özelliklerxiaomi mi 9t özellikleriXiaomi Mi 9t kameraXiaomi mi 9t karşılaştırmaXiaomi Mi 9t sdnXiaomi Mi 9t testxiaomi redmi note 8Xiaomi Redmi Note 8 özellikleriXiaomi Redmi Note 8 kameraXiaomi Redmi Note 8 karşılaştırmaXiaomi Redmi Note 8 Pro vs Xiaomi Mi 9TXiaomi Redmi Note 8 test

CEVAP VER