6.67 ‘ büyüklüğünde 120 Hz yenileme hızı sunan tek ekrana ve Snapdragon 865 işlemciye sahip olmasına rağmen, rakiplerine mukayese et ahenk gösteren ücret ile sunulan Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro ülkemizde yoğun alaka gören telefonların başına geliyor. En gelişmiş seçenek: Xiaomi Mi 10T Pro DxOMark puanı ile karşımızda!

DxOMark sonuçlarına geçmeden evvel kamera özelliklerini anımsayacak olursak: 108 piksel çözünürlüğünde f/1.7 diyaframa sahip var olan anne kameraya, 13 piksel ultra geniş açılı ve 5 piksel makro kamera eşlik ediyor.

Xiaomi Mi 10T Pro DxOMark skoru belli oldu!

DxOMark cihazın genel kamera puanını 118 olarak belirledi. resim çekimi ile alakalı 121, video çekimi ile alakalı 110 nokta alan Mi 10T Pro’nun yakınlaştırma ile alakalı ele geçirdiği skor ise 61 oldu.

Xiaomi Mi 10T Pro DxOMark

Cihazın hemide dahil hemide dış çekimlerde doğru pozlama ve canli aralık ile başarılı tek performans gösterdiği belirtiliyor. özellikle anne kameranın başarılı olduğu ve renkleri savunduğu vurgulanırken, düşük ışıklı senaryolarda kalite belli tek süre düşüyor.

Ultra geniş açılı kamerayı kullanarak gece çekimleri yapıldığında fotoğraflardaki detayların oldukça azaldığı ve gürültü seviyesinin arttığı gözlemlendi. eş şekilde gece video kaydı yapıldığında da, kusurların arttığı gözlemleniyor.

dxomarkmi 10tmi 10t proxiaomiXiaomi Mi 10T Pro

CEVAP VER