Xiaomi katlanabilir telefon modeli amaciyla değişik tek geliştirme dahil kismina girdi. alana çıkan patent görsellerine göre firma, dahada evvelce piyasaya sunulan akıllı telefon modellerinden değişik tek görünüme sahip modeli kullanıcılarla buluşturacak. dahada evvelce dikey ve yatay katlanabilir halde var olan modellere ekstradan üçlü katlanma mekanizması modelde konumlandırılacak.

Daha evvelce firma Xiaomi Mi Mix Alpha isminde katlanabilir modelle kullanıcıların alakasını çekmeyi başarmıştı. Samsung ve Huawei tarafından da geliştirilen bu tertemiz sistemde Xiaomi de art kalmak istemiyor.

Xiaomi katlanabilir telefon patenti dikkat çekti

Ortaya çıkan tertemiz vesikalarda katlanabilir halde var olan modelin “Z” şeklinde olabileceği belirtiliyor. Burada Z olduğundan dolayı akla Samsung Galaxy Z Flip gelebilir. ama iki model arasında hatri sayilir büyüklükte farklılık var. Zira patente göre model üçlü katlanabilir yapıda olacak.

Böylelikle Xiaomi katlanabilir telefon modeli Sahiden “Z” harfinin şeklini alabilecek. Bununla birlikte modelin sahip olduğu özelliklere değin ani çok bilgi de var. Bu bilgilere göre model taraf tarafta tek parmak izi okuyucuya sahip olacak. Şarj amaciyla de USB Type C girişi bulunacak.

https://static.shiftdelete.net/wp-content/uploads/2020/09/xiaomi-katlanabilir-telefon-icin-bambaska-bir-tasarim.jpg

Modelin üçlü yapıda olması, katlanmamış haliyle hatri sayilir büyüklükte genişlikte kullanım imkanı sağlayacak. Hem de modelin tablet boyutunda olabileceği aktarılıyor.

Modelin yapısına değin Bir takım tahminler de bulunuyor. Tahminlere göre model ince tek yapıda olmayacak. Popülerliği yükselen katlanabilir modeller amaciyla Xiaomi’nin mühim çalışmalar yaptığı görülüyor.

xiaomiXiaomi katlanabilir telefonXiaomi katlanabilir telefon özellikleriXiaomi katlanabilir telefon tasarımı

CEVAP VER