İşletim sistemin denilince akla ilk gelenlerden bir tanesi de, Windows işletim sistemidir. En son sürümü olan Windows 10, ilk olarak 29 Temmuz 2015 tarihinde piyasa sürülmüştü. O zamandan beri birçok geliştirmeye ev sahipliği yapan Windows 10, kullanıcılarına iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bu iyi deneyimin birçoğu da, sistemde kullanılan programlar sayesinde sağlanıyor. Bizde bugün ki yazımızda, işinize yarayabilecek on tane Windows 10 programı önereceğiz.

Kullanım deneyiminizi artıracak on tane Windows 10 programı

Windows 10 için işe yarar pek çok uygulama mevcut. Seçtiğimiz programların kimisi gün içerisinde sık sık kullanacağınız programlarken, kimisi de zor durumlarda imdadınıza yetişecek cinsten. Dilerseniz fazla uzatmadan listemize geçelim.

BlueScreenView

İşinize yarayabilecek on tane Windows 10 programı listemizin ilk adayı, gayet basit ve kullanışlı bir arayüze sahi olan BlueScreenView. Eğer Windows işletim sistemi kullanıyorsanız, mavi ekran ile illaki uğraşmışsınızdır. Tam da bu noktada programımız, mavi ekran sonucu ortaya çıkan minidump dosyalarını açabiliyor. Bu dosyanın açılmasının ardından, bilgisayarınızın mavi ekran vermesine sebep olan sorunu öğrenebilirsiniz.

Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Faydalı Windows 10 programlarımicrosoftwindows 10Windows 10 için işe yarar 10 programWindows 10 programları

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER