WhatsApp hemide masaüstü versiyonunda ayni vakitte da mobil versiyonunda oldukça popüler tek uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Şirket resmi Twitter hesabı üzerinden tertemiz kalite ikazı olarak paylaşım yaptı. Bu paylaşıma göre, artık WhatsApp’ın masaüstü amaciyla karanlık mod özelliği geliyorken, grup görüntülü konuşmalarında iyileştirmeler ve Bir hayli özelliği getiriyor. WhatsApp tertemiz özellikler ve detaylar:

WhatsApp tertemiz özellikler ile karşımıza çıkıyor

Bir süre evvel sızıntılarla ve tahminlerle popüler mesajlaşma uygulamasına istikbal Bir takım özellikler ile alakalı haberler alana çıkmıştı. Bunların tek bölümünü Twitter üzerinden yapılan paylaşım ile açıklama eden WhatsApp, masaüstü versiyonunda karanlık modu kullanıcılara resmi olarak sunuyor.

Bunların yanında grup görüntülü görüşmelerinde iyileştirmeler getiren platform, KaiOS amaciyla geliştirilmiş versiyonunda durum ile alakalı tek kalite ekliyorken, ani çok hafta içinde de tek müddettir beklenen animasyonlu çıkartma özelliğini getiriyor.

Bunların yanında QR kodlarını kullanıma sunacağının müjdesini de veren WhatsApp kullanıcılarını hoşnut edecek benzeri duruyor.

karanlık mod whatsapp desteğiwhatsappwhatsapp güncellemesiWhatsApp karanlık modWhatsApp tertemiz özellikler

CEVAP VER