Geçtiğimiz günlerde uygulama üzerinden kazanç gönderme özelliğini etkin eden WhatsApp, bu erken kullanıcıların çevrimiçi problemi ile gündeme geldi. saklılık ayarlarını değiştiremeyen kullanıcılar Bu tür konulari Twitter üzerinden dile getirdi.

WhatsApp nihayet görülme özelliği hatası ile gündemde

Bir müddettir yenilikler ile karşımıza çıkan şirket, geçtiğimiz günlerde hemide karanlık temada değişikliğe gitmiş ayni vakitte da Bir takım bölgelerde kazanç gönderme özelliğini etkin etmişti.

Bugün yaşanan tek mesele hasebiyle bazı WhatsApp kullanıcıları çevrimiçi olduğu halde karşı tarafın bunu göremediğini ayrım etti. Bir takım kullanıcılar uygulamada bulunan sticker özelliğinin de kullanılamadığını belirten açıklamalarda bulundu.

WhatsApp nihayet görülme özelliği hatası ile gündemde

WhatsApp saklılık ayarları hem iOS hemide de Android kullanıcıları tarafından kullanılamaz vaziyete geldi. Ayarları değiştirmek istek eden kullanıcılar “WhatsApp saklılık ayarları değiştirilemedi. Lütfen dahada ardindan tekrar deneyiniz.” ikazı ile karşılaşıyor.

Bu stil tek hatanın karşımıza çıkması akıllara uygulamaya rastgele tek hücum olup olmadığını getiriyor. Şirket tarafından Daha resmi tek İzah gelmedi. ama şirketin bu meselesi düzeltmek amaciyla en kısa vakitte tertemiz tek güncelleme çıkarması bekleniyor.

Bazı kullanıcılar bunu tertemiz kalite olara lanse etse de sunucu tarafında oluşan tek mesele ile alakalı olduğunu düşünülüyor.

Güncelleme:

Son görülme özelliği vakit itibarı ile tekrar kullanılabilir vaziyete geldi. Şirket tarafından Daha resmi tek İzah yayınlanmadı.

WhatsApp nihayet görülme özelliği hataWhatsApp nihayet görülme özelliği sorunuWhatsApp nihayet görülme özelliğii

CEVAP VER