WhatsApp uygulamadaki depolama alanının idaresi amaciyla tertemiz tek yollar sunuyor. Kullanıcıların telefonlarını dolduran GIF, resim ve video benzeri medya içeriklerini seçmesine ve toplu olarak silmesini sağlıyor. WhatsApp depolama idaresi amaciyla kolları sıvıyor, işte kalite hakkındaki bütün detaylar:

WhatsApp depolama idaresi sayesinde ”telefon hafızası” denetim edilebilecek

WhatsApp tertemiz özellikler kazanmaya ayni ritimde devam ediyor. dahada evvel sizlerle süreli iletiler özelliği ile alakalı detayları paylaşmıştık. Şimdi ise WhatsApp tertemiz depolama yönetim altyapısı sunuyor. Bu sayede etkin olarak uyglamayı kullanan kişiler tek yükten kurtulmuş olacak. Telefonun hafızasını dolduran medya içerikleri tertemiz yapıda telefonunuzda bulunan içerikleri ve 5 MB’tan hatri sayilir büyüklükte dosyaları kolayca görebileceğiniz şekilde gözünüzün önüne getiriyor.

WhatsApp-depolama-yonetimi-00.jpg

Bu sayede hatri sayilir büyüklükte boyutlardaki dosyaların karşınızda görebiliyor ve eğer gereksiz görürseniz silebiliyorsunuz. WhatsApp üzerinden etkin veri akışı alan kişilerin çok işine yarayacak bu kalite temelde telefonun depolama alanını yönetmek üstüne odaklanıyor. Bu tertemiz görünüm sayesinde hangi kişilerden gelen içeriklerin ne civarindan yer kapladığını telefonda görebiliyorsunuz. Bu kalite kısa süre içinde herkese gelecek.

Bu kalite telefonlara geldiğinde ise kullanıcılar; Ayarlar> veri ve Depolama Kullanımı> Depolamayı Yönet seçeneğine tıklayarak haberin anne görselindeki sayfaya ulaşabiliyor. mevzu ile alakalı paylaşılan tek videoda bulunuyor:

whatsappWhatsApp depolamaWhatsApp depolama alanı yönetmekWhatsApp depolama yönetimiWhatsApp tertemiz özellik

CEVAP VER