Vodafone, koronavirüsle ugras döneminde müşterilerine destek olmak için  geçen sene tanıttığı ve müşterilere muadil telefon temini, fiyatsız kurulum ve danışman desteğinden oluşan “Gülümseten Çözümler” platformunun kapsamını genişlettiğini duyurdu.

Şirket, platforma eklediği tertemiz “Dijital Destek Evde” çözümüyle, koronavirüs salgınından müdafaa etmek amaciyla hanelerinde var olan müşterilerinin ayağına gittikçe telefon onarım hizmeti veriyor. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya olmak üzere 5 şehirde sunulan çözüm kapsamında, arızalı telefonun haneden alınması ve onarım edilerek tekrar Haneye bırakılması, onarım süresince yedek telefon temini, ultraviyole ışınla telefon silme hizmetleri sunuluyor.

Koronavirüs salgını hasebiyle fevkalade tek dönemden geçildiğini belirten Vodafone ülkemiz İcra heyeti reis Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Salgından müdafaa etmek ve yayılımını engellemek açısından hanede kalmak hatri sayilir büyüklükte önem taşıyor. Bu dönemde dış dünyayla bağlantımızın anne unsurlarından biri vaziyete gelen akıllı telefonlar ile alakalı müşterilerimizin her tür ihtiyacına eksiksiz cevap saglamak amaciyla harekete geçtik.”

65 YAŞ ÜSTÜNE ÜCRETSİZ

Aksoy, “Müşterilerimize arzu eder akıllı telefon alırken, isterse kurulumda veyahut satış sonrasında olsun, her vakit yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bu kapsamda ‘Gülümseten Çözümler’ platformumuza eklediğimiz ‘Dijital Destek Evde’ çözümüyle, telefon onarımı hizmetini müşterilerimizin ayağına götürüyoruz. Üstelik, müşterilerimiz telefonsuz kalmasınlar diye, onarım süresince onlara yedek telefon saglamak ediyoruz. Koronavirüsle mücadeleyi hep birlikte ve asgari hasarla atlatacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Verilen bilgiye göre “Dijital Destek Evde” hizmeti 65 ıslak üstü Vodafone müşterilerine fiyatsız sunuluyor. Dijital Destek ürününü dahada evvel satın almış var olan Vodafone’lular, telefon numarasını girip Dijital Destek hanede hizmetinden yararlanabiliyor. Bu ürünü satın almamış Vodafone müşterileri veyahut Vodafone’lu olmayanlar ise internet sitesinde oluşturulan arayüzden kredi kartıyla tediye yaparak Vodafone mağazalarına gitmeden bu hizmeti kullanabiliyor.

CEVAP VER