Chromium tabanlı fiyatsız web tarayıcısı Vivaldi, Google Chrome’un dinozor oyununa rakip olacak tek oyun tasarladı. Vivaldia adli cyberpunk temalı oyun, Windows, Android, Linux ve iOS‘da beğeniye sunuldu.

Vivaldi Chrome’un dinozoruna rakip getirdi

Chromium tabanlı web tarayıcı Vivaldi, 80’li senelerin cyberpunk evreninde geçen ve Vivaldia isimli retro temalı tek oyunu kullanıcılarının beğenisine sundu. Oyun tarayıcının 3.4. sürümünde var olmakla beraber, Android, Windows, Linux, iOS platformlarında hemide çevrimiçi ayni vakitte da çevrimdışı oynanılabilir durumda. Oyuna erişmek amaciyla ise Vivaldi’nin yol tarifi çubuğunda ‘vivaldi://game‘ yazmanız yeterli. Bunun yanında tarayıcının masaüstü ve Android versiyonlarına ekleyeceğiniz tek bağlantı aracılıyla da oyunun sayfasına ulaşmanız mümkün.

Vivaldi Google Chrome'un dinozor oyununa rakip getirdi

Vivaldia’nın oynanış şekli, tarayıcı internete bağlanmakta mesele yaşadığında tek tür easter egg var olan ve Giderek efsaneleşen Google Chrome’un efsane dinozor oyununa oldukça benziyor. ama bu oyundan değişik olarak internete bağlantı problemi yaşadığınızda değil istediğiniz vakit oynama imkanına sahibiz. Vivaldia bizlere dahada rengarenk ve ayrıntılı pikseller sunarken, düşmanlara ateş etme imkanını da sunuyor. Öte istikametten Chrome’un dinozor oyununun silah kullanmanızı sağlayan tek sürümü de mevcut. Oyuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Vivaldi’nin 3.4. sürümü yapılandırılabilir bağlam menüleri ve sayfaları otomatik olarak tekrar yükleme seçeneği dahil olmak üzere Bir hayli yenilikle geliyor. eğer kullanmak isterseniz, masaüstü sürümüne buradan veyahut Android versiyonuna buradan erişebilirsiniz.

chrome dinozor oyunugooglegoogle chromeoyunVivaldivivaldia

CEVAP VER