Tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen Covid-19 salgını süresince yavaşlayan ve bazı sektörlerde durma noktasına gelen endüstriyel imalat Haziran ayı itibari ile tekrar başladı. üç aydır çalışmayan veyahut limitli çalışan imalat araçlarının bakımları da tek öylesine önem kazandı. tekrar üretimine hız saglamak istek eden iş sahipleri, makinelerinin kullanım limitlerinde olup olmadığı suali ile karşı karşıya.

Bekleyen hidroliklerin dişli yağlarının tekrar kullanıma ahenk gösteren olup olmadığının testlerinin yapılması için, numunelerin teste gönderilmesi ve kullanım limitleri dışında ise değişmesi, imalat verimliliği amaciyla olmazsa olmazların başında geliyor. MotulTech endüstriyel yağları, değişim ve yenilenmesi koşul olan noktalarda kullanıldığı silme sıvıları serisi Safco Kleen ile hızlı tek çözüm sunuyor ve uzunca süre dahada temiz çalışmayı sağlıyor.

MotulTech endüstriyel yağların mahsul gamında bulunan birinci derslik hidrolik yağlar serisi Rubric, ve çok performanslı dişli yağları Supraco modern yağların bütün gereksinimlerini karşılıyor. çok viskozite endeksi, aşınmaya karşı mükemmel savunma özellikleri, korozyona karşı optimum savunma ve sağladığı biyoçözünürlük ile fabrikaların verimliği, makinaların uzunca ömürlü olması ve imalat maliyeti avantajı amaciyla bütün ihtiyaçları sağlıyor.

MotulTech, üretimin başlangıcından bitmiş ürüne civarindan her aşamada, hatri sayilir büyüklükte veyahut küçük, endüstriyel bütün makineler amaciyla ahenk gösteren tek ürüne sahip çözüm ortağı olarak bütün üreticilerin yanında yer alıyor. otomobil ve yedek parça üreticileri, havacılık tayyare sanayi, kağıt fabrikaları, metal işleme endüstrisi, besin imalat sektörü, çimento fabrikaları, enerji imalat tesisleri, raylı sistemler, madencilik ve inşaat sektörlerine hizmet veren MotulTech, firmaların tekrar imalat süreçlerine destek veriyor.

Haziran ayı endüstri tayyare

CEVAP VER