Corona virüs salgını hasebiyle tek müddettir Bir hayli mağaza kapalıydı. bunun için Türkiye’deki Apple mağazaları da dahil. Aradan geçen ani çok ayın derhal peşinden heyecanla beklenen”Apple Store ne vakit açılacak?” suali cevap buldu.

Apple Store ne vakit açılacak?

Apple tarafından yapılan izaha göre, İstanbul’da bulunan Apple Yorucu ve Apple Akasya mağazaları 8 Haziran Pazartesi gününden bu yana ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak.

Tabii ki mağazalarda tespit edecek güvenlik önlemleri olacak. Ayrı olarak çalışma saatleri de Apple Akasya amaciyla 12:00 – 20:00, Apple Zorlu amaciyla ise 10:00 – 18:00 olacak.

Apple Türkiye, mağazalarında öncelikli olarak Genius Bar’da servis ve destek verecek. Mağaza içindeki insan sayısı da etkin olarak yönetilecek. Ürün satın almak istek eden müşteriler amaciyla Haneye veyahut büroya gönderim veyahut mağazadan teslim alma olanaklarıyla Bir hayli online satın alma seçeneği sunulacak.

Apple ülkemiz mağazaları ne vakit açılacak

Apple ürünleriyle alakalı onarıma veyahut yardıma gereksinim duyan müşteriler amaciyla başka seçeneklerin olduğunu da anımsadan Apple, bu konuyla alakali Destek uygulamasının kullanılabileceğini veyahut getsupport.apple.com adresini ziyaret ederek telefon veyahut online hasbihal ile destek alınabileceğini belirtti.

“Apple Store ne vakit açılacak?” Sualini Cevaplayan Apple Türkiye, yapmış olduğu ilanda şu sözlere de yer verdi:

“Birçok kişinin haneden çalıştığı ve eğitimine haneden ayni ritimde devam ettiği bugünlerde ister tertemiz tek mahsul alıyor olsun arzu eder Zati sahip oldukları tek ürünle alakalı yardım alıyor olsun müşterilerimize gereksinim duydukları hizmet ve desteği sağlamayı dört gözle bekliyoruz.  Yeni açılan mağazalarımızda, müşterilerin ve çalışanların sıhhatli kalmaya ayni ritimde devam etmesini sağlamak amaciyla sıcaklık kontrolleri, yasamsal ara önlemleri ve maske kullanımı benzeri mühim güvenlik prosedürleri olacak. Sosyal ara protokolümüz mağazada tek seferde sınırlı sayıda ziyaretçi mananına geleceği için, alışveriş uygulamak istek eden müşterilerimizin mağazaya randevusuz girişlerinde gecikmeler yaşanabilir. Alınan önlemler, çalışma saatleri ve bütün alışveriş yolları ile alakalı ek bilgi amaciyla lütfen apple.com/tr/retail adresini ziyaret edin.”

apple mağazalarıapple türkiyeTürkiye’de AppleTürkiye’de Apple mağazaları

CEVAP VER