ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınızdayız. Bu videomuzda, derhal hemen akıllı telefon kullanan herkesin müsterek tek suali var olan sararan kılıf nasıl temizlenir Sualinin Cevabını denedik. Kola ve karbonat ile sararan kılıfın normale dönebileceği efsanesinin neticesi bu videoda.

Sararan kılıf nasıl temizlenir?

Birçok kişinin müsterek derdi var olan ve kullanıcıların bütçesini de yoran mevzunun en hatri sayilir büyüklükte çözümünü bu videoda sizler amaciyla denedik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Uzun vakittir konuşulan hileyi sizler amaciyla denedik!

Akıllı telefonların ücretleri günden güne gittikçe artarken, bu telefonları dahada iyi korumaktadir vaziyete geldik. Akıllı telefonlar amaciyla taktığımız kılıflar arasında en favorilerimiz ise şeffaf kılıflar oldu. Bu kılıflar telefonlarımızın tasarımsal özelliklerini alana koyarken, aynı zamanda başka kılıflara göre dahada ahenk gösteren fiyatlı olabiliyorlar. ama şeffaf kılıfların tek sıkıntısı var ki çoğu kişinin başına kılıfı kullanmaya başladıktan 2-3 ay içinde geliyor. SAYDAM kılıfların sararması oldukça hızlı gerçekleşirken, bu videomuzda tek umutla bu sararan kılıfları nasıl Daha önceki haline getirebileceğimizi denedik. Kola ve karbonat ile yaptığımız bu enteresan yöntemin neticenini YouTube kanalımızdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

YouTube videomuzu izledikten ardindan kanalımıza abone olmayı ve tertemiz istikbal video klipler amaciyla bildirim çanına basmayı unutmayın. İyi seyirler!

sararan kılıfsararan kılıf beyazlatmasararan kılıf nasıl beyazlatırlırsararan kılıf nasıl temizlenirsararan silikon kılıf nasıl beyazlarsararan silikon kılıf nasıl temizlenirsararan şeffaf kılıf sdnsararmış kılıf nasıl temizlenir

CEVAP VER