İki ya da daha fazla sayıda levhaların bir araya gelerek oluşturduğu yeni nesil malzemeye kompozit denmektedir. Makro boyutta üretilen kompozit levhalar, matris(ana malzeme) ve takviye malzemelerinin bir birine desteklerinden meydana gelmektedir. Alüminyum paneller ve ara elemanların tek başına yeterli mukavemet gücü ve estetiği yakalayamamasına çözüm olarak kompozit paneller üretilmiştir. İnşaatlara olduğu kadar yaşam alanlarına da estetik ve kalite olarak gönül rahatlığıyla uygulanabilmektedir.

 

Kompozit Cephe Kaplama Özellikleri

 

Kompozit cephe kaplama ürünleri, kütlesel olarak hafif, dayanıklılık olarak güçlü bir ürün çeşididir. Hafifliğiyle yapıyı fazla yükten korumakta, dayanıklılığıyla ise uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Kompozit cephe kaplama sayesinde;

 

Modern tasarım özelliği, esneklik özgürlüğü vermekte,

 

Kısa sürede montaj ve kurulum yapılabilmektedir.

 

Doğa koşullarına karşı yüksek mukavemet gücüne sahiptir.

 

Yüksek kalite kazandırmaktadır.

 

Varsa alttaki pürüzleri kapatarak, binaya mükemmel görsel kazandırmaktadır.

 

Çevreye duyarlı, kolay temizlenebilir özellikli bir üründür.

 

Bakteri üretmez, pas, çürük oluşturmaz,

 

Geri dönüşüm şansı vermekte ve kolay tamir- bakım yapılabilmektedir.Alüminyum Kompozit Cephe Uzmanı Köşk Yapı

 

2003 yılında kurulup bu güne kadar sayısız başarıya imza veren Köşk Yapı Sistemleri, uzmanlık alanlarında üretim, tasarım ve kurulum çalışmalarına devam etmektedir. En az inşaat alanlarında olduğu kadar yaşam alanlarına da modern teknikler, kusursuz çalışmalar yaparak sektörde adından söz ettirmektedir. CNC üretim hattı ve uzman kadrosuyla yapısal alanlarda fark yaratmaktadır.

 

Özel tasarım mimari çalışmaları, estetik ve zarafeti buluşturan tecrübesiyle yapıların ekonomik değerini yükseltmektedir. Kompozit cephe kaplama işlemleri tasarım aşamasından ölçüm ve kuruluma kadar hassas çalışmalar gerektirmektedir. Koskyapi.com en yakın uzmanlık desteği vererek 7/24 çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

Kompozit Cephe Kaplama Maliyeti

 

Kompozit cephe, binaya kusursuz görünüm, doğaya saygılı ve geri dönüşüm özelliğiyle kullanıcılara güven vermektedir. İmalat, üretim tasarım ve kurulum işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz köşk yapı alanında kalite ve güvencenin ilk adresidir. Binalara uygulanan cephe kaplama işlemleri hem ısı ses yalıtımı sağlamakta olup binanın ekonomik değerini artırmaktadır. Kompozit cephe kaplama bulunduğu yere kalite katmaktadır. Çevre düzeni ve iklim koşullarına uyum sağlayıp, yapıyı nemden, bakteriden ve küften korumaktadır. koskyapi.com sitesini ziyaret ederek doğru bilgiye ulaşabilir, güvenle çalışmalar yapabilirsiniz.

 

CEVAP VER