Biliyorsunuz bu akşam ülkemiz saatiyle 20.00’de Apple etkinliği ile iPhone 12’ler kullanıcılar karşısına çıkacak. Bunun döneminden evvel aralanan giz perdesi Tamamiyle kalktı ve iPhone 12 ailesi için tasarımların tamamı alana çıktı.

iPhone 12 ailesi tasarımları sızdırıldı!

iPhone 12 ailesi amaciyla tertemiz paylaşımlar yapan Evan Blass, tasarımların Tamamiyle alana çıkmasına neden oldu. Beklenen benzeri var olan tasarım detaylarının yanında tertemiz renklerin de alana çıktığı görülüyor. Yalnızca iPhone 12’ler değil, Apple imzalı tertemiz HomePod Mini de kendisini gösterdi.

Beklendiği gibi, her iki telefon da iPhone 11 ile eş art kamera kurulumları bulunuyor, ikili kamera bizleri karşılıyor.

iPhone 12 ailesi-tasarımı

Sızıntılarıyla meşhur var olan Evan Blass, bombayı Apple etkinliği öncesi patlatmış oldu. İsminden de anlaşılacağı üzere HomePod’un küçültülmüş modeli var olan HomePod Mini’nin tasarımı da göründü.

Beklenen üzere yuvarlak tek tasarıma sahip var olan cihazın tam ayrıntılı tek görseliyle karşılaşmıyor olsak da iki renkte geleceğini dile getirmek mümkün. Cihazın üst bölümünde dokunmatik tek ekran yer alıyor. Bu hoparlörün akıllı yapıda olması ve 99 dolar benzeri tek ücret etiketine sahip olması bekleniyor.

iPhone 12 ailesi-tasarımı

Evan Blass’ın Voice İnternet sitesinde paylaşılan sızıntı, “Siyah, Mavi, Yeşil, al ve ak iPhone 12” nin ötesinde hiçbir ayrıntıya yer vermiyor.

iPhone 12iphone 12 ailesiiPhone 12 özellikleriiphone 12 fiyatıiPhone 12 ile alakalı yapılan paylaşımlariphone 12 miniiPhone 12 ProiPhone 12 Pro MaxiPhone 12 tasarımlarıiPhone 12 Türkiye

CEVAP VER