Dünya üzerinde Bir hayli popüler müzik yayın platformu mevcut. Bunlar arasından en popülerleri de Spotify, Apple Music, YouTube Music ve Deezer platformlarıydı. Bu uygulamalar arasında sektör hissesi öncüsü Spotify olurken, onun derhal peşinden Apple Music ve diğerleri geliyor. ama bunlardan Deezer, ülkemizde uzunca tek müddettir yeteri civarindan desteği sunmuyordu. ama nihayet gelen haberlere göre, Deezer ülkemiz faaliyetlerine başlamış durumda.

Deezer’ın en iddialı olduğu mevzu ise, ses kalitesi.

Deezer ülkemiz faaliyetlerine tekrar başlıyor

Türkiye pazarına tekrar giriş yapan Deezer, evvel etapta Aleyna Tilki, Murat Boz, Hadise, Göksel ve Mustafa Ceceli benzeri sanatçıların parçalarını arşivine ekledi. Müzik kütüphanesinde Dünyaca meşhur yıldızları da barındıran Deezer, toplamda 56 milyon parçalık arşive sahip. Türkçe müzik severler amaciyla artık DMC, Avrupa Müzik, nihayet Müzik, Universel Müzik Grubu, Seyhan Müzik, Pasaj Müzik, Poll Production ve GTR benzeri Bir hayli şirketin şarkıları erişilebilir olacak.

Deezer, tertemiz yeteneklere de destek olacak. Deezer ortada Doğu, şimal Avrupa ve ülkemiz CEO’su Tarek Mounir konuyla ilgili, “Türkçe müzikseverlerin Deezer’ın sunduğu bütün ayrıcalıklardan faydalanmasını istedik ve uygulamamızı yerelleştirdik. Bunun amaciyla de Türkçe muhtevası en iyi şekilde derlemeye çalıştık. global müziklere erişmek istek eden Türkiye’deki kullanıcılarımız amaciyla de en iyi listeleri hazırladık” açıklamasında bulundu.

Müzik ile eş zamanlı şarkı sözleri, karanlık mod, kullanıcılara hususi çalma listeleri ve şarkı yakalayıcı benzeri Bir hayli özellikte Deezer ile birlikte sunuluyor.

Deezer amaciyla 3 değişik abonelik paketi yer alıyor. En pahali olmayan paket Deezer Premium 17,99 TL, 6 profil sunan Deezer Family 26,99 Lira ve 16 bit FLAC kalitesi sunan Deezer HiFi ise 26,99 Lira olarak belirlenmiş durumda.

Deezer’a buradan ulaşabilirsiniz.

DeezerDeezer TürkiyeDeezer ülkemiz fiyatlarıDeezer ülkemiz ofisi

CEVAP VER