Spotify yakın vakit evvel kullanıcı sayısını artırmak emeliyle evvel kullanıcılar amaciyla üç ay fiyatsız hizmet sunma kararı vermişti. Kullanıcı istekleri üzerinden ilerleyen dev müzik ve podcast dinleme platformu şimdi de tertemiz tek karar aldı. 10 bin şarkı ile sınırlandırılan Spotify beğenilen şarkılar amaciyla getirdiği bu sınırı kaldırıyor!

Spotify beğenilen şarkılar amaciyla 10 bin hududunu kaldırıyor

Müzik dinleme platformları arasında Sahiden de gözle görülen tek rekabet yaşanıyor. Spotify toplamda 130 milyon abonesiyle, 60 milyon aboneye sahip Apple Music’i ve 55 milyon kullanıcıyı bulan Amazon Music’i geçiyor. ama büyüme mananında dahada çok tek ivme yakalamak istek eden Spotify beğenilen şarkılar sınırı amaciyla adım atıyor.

Spotify uygulaması içindeyken beğendiğiniz parçaları yanlarında bulunan kalp simgesiyle birlikte beğendiğiniz şarkılar listesine gönderebiliyorsunuz. Platformu çok dahada sık kullanan kişiler amaciyla 10 bin şarkı sınırı can sıkıcı olabiliyordu. tertemiz atilim ile birlikte müzik kütüphanenize kaydedebileceğiniz 10 bin şarkı sınırı ortadan kaldırıldı. Artık sınırsız sayıda parçayı “beğenebilirsiniz”.

Spotify begenilen sarkilar siniri-01

Bazıları amaciyla bu Sahiden mühim tek adım çünkü Bir hayli kişi beğendiği şarkılar üzerinden müzik dinliyor ve bu sayede müzik Tecrübenini yaşıyor.

Söz konusu adım ise Spotify’a ulaşan kullanıcıların isteği doğrultusunda atıldı. tek vakit evvel uzunca yıllardır bu servisi kullanan kişiler, ”Kütüphanenizde dahada çok yer yok. dahada çok tasarruf etmek amaciyla Bir takım şarkıları veyahut albümleri kaldırmanız gerekiyor” yazan tek ileti ile karşılaştı.

Bunun derhal peşinden milyonlarca kişi Spotify’a bu sınırın kalkması gerektiğini yazdı, ve Neticede platform kullanıcılarının sesini duyarak, sınırı kaldırmış oldu.

spotifySpotify beğenilen şarkılarSpotify beğenilen şarkılar sınırıSpotify beğenilen şarkılar sınırı kaldırıyor

CEVAP VER