Sony Xperia tek II kamera özellikleri heyecan ediliyordu. Sony, tek seri seklinde 6 değişik video paylaştı. Videolarda telefonun resim çekme yeteneği ve hususi ayarlamalarına yer veriliyor. Firmadan bu tür anlatımlar geldikçe tertemiz model amaciyla heyecan gittikçe artıyor.

Daha evvelce de modelin ücreti alana çıkmıştı. 4K ekranlı var olan telefonun ücreti da nitelikleri benzeri dikkat çekmeyi başarmıştı. Modelin satışa çıkacağı tarih Daha belli değil ama içinde olduğumuz mayıs ayının nihayet günlerine doğru çıkacağı argüman ediliyor.

Sony Xperia tek II kamera özellikleri

Akıllı telefon piyasasında en çok sevilen markalardan biri var olan Sony, tertemiz modeli amaciyla çalışmalara ayni ritimde devam ediyor. dahada evvel de model ile alakalı çekilen fotoğraflar alana çıkmıştı. Firma şimdi de kamera özelliklerini laf eden videoları kullanıcılar ile paylaştı. Firma, modeli amaciyla bu tür paylaşımlarda dahada evvel de bulunmuştu.

Sony Xperia tek II kamera özellikleri incelendiğinde karşımıza evvel olarak üçlü tek tasarım çıkıyor. Bu tasarımın içinde 12 piksel anne kamera, 3x optik zoom’lu 12 piksel telefoto ve 12 piksel ultra geniş açılı kamera bulunuyor. Bunlarla birlikte tek de ToF (derinlik algılayıcı) telefonun art bölümünde yer alıyor.

Yayınlanan videolarda Sony’nin “Photo Pro” uygulamasına da yer veriliyor. Videoda gösterilen fotoğraflarda da model ile çekilen fotoğrafların kalitesi dikkat çekiyor. İşte firma tarafından yayınlanan 6 video.

Telefonun başka özelliklerine bakıldığında ise bizi 21:9 oranda, 6.5 ‘ 4K AMOLED ekran karşılıyor. Bununla birlikte 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunan model Snapdragon 865 işlemciden güç alıyor. Model Android 10 yüklü olarak kutudan çıkacak.

sonySony XperiaSony Xperia tek IISony Xperia tek II KameraSony Xperia tek II kamera özellikleri

CEVAP VER