Samsung Galaxy Note 9‘un kullanıcılar ile buluşmasının üzerinden derhal hemen iki sene geçti. 2018 yılının Ağustos ayında tanıtılan ve Note 8 ile kullanılmaya başlanan tasarımı taşıyan nihayet model olan Galaxy Note 9 One UI 2.1 güncellemesini aldı.

Bu sayede Samsung’un en güncel kullanıcı arayüzü, Daha önceki amiral gemisine geldi. One UI 2.1 sürümünü kullanan evvel telefonlar Şubat ayında tanıtılan Galaxy S20 serisi ve Galaxy Z Flip olurken Daha önceki amiral gemileri güncelleme ile bunu alıyor.

Samsung Galaxy Note 9 One UI 2.1 güncellemesini aldı!

İlk olarak Almanya’daki kullanıcılara sunulan ve 1.2 GB boyutunda var olan güncelleme N960FXXU5ETF5 sürüm numarası ile karşımıza çıkıyor. Haziran ayı güvenlik yamalarını içerisinde barındıran güncelleme, Galaxy S20 serisindeki çeşitli nitelikleri cihazla buluşturuyor.

Tek çekim, pro video ve AR zone modlarının yanı sıra hızlı paylaşım özelliği kamera uygulamasına eklendi. bunun için ekstradan arayüzde yapılan farklıklar direk kullanıcılara yansıyor. Güncellemenin tek sonraki günlerde dahada çok ülkeye ve Galaxy S9 Plus kullanıcılarına da ulaşması bekleniyor.

galaxy note 9Galaxy Note 9 One UI 2.1samsungsamsung galaxy note 9

CEVAP VER