2021 yılının en heyecan edilen amiral gemilerinden Samsung Galaxy S21 5G, tek sonraki hafta içinde tanıtılacak. Sızıntı dünyasının bilinen simalarından Evan Blass, telefon amaciyla hazırlanan web sayfalarından yola çıkarak, Galaxy S21’in 11 değişik renk seçeneği ile satışa sunulacağını aktardı.

Samsung Galaxy S21 5G ailesi, 11 değişik renk seçeneği ile gelecek

Daha evvel yaptığımız haberde, Samsung Galaxy S21 5G özelliklerini ve fiyatını sizlerle paylaşmıştık. bu erken de telefonun hangi renk varyantları ile geleceği belli olmuşa benziyor. özellikle Android cihazlara baz alinarak yaptığı isabetli sızıntılarla Bilinen Evan Blass, model, renk ve kapasite kombinasyonlarını hesaba katarak Galaxy S21 serisi varyantı amaciyla 900’den çok URL oluşturduğunu keşfetti.

Buna göre 14 Ocak‘ta düzen edecek etkinlikte tanıtılacak var olan Samsung Galaxy S21 5G, tamamı Phantom isimi altında Siyah, Kahverengi, Altın, Gri, Lacivert, Pembe, Kırmızı, Gümüş, Titanyum, Menekşe ve ak olmak üzere tam 11 değişik renk seçeneğine sahip olacak. Blass, mevzubahis renklerin hepsini lansmanda görmeyecek olsak bile, bu sene sonuna civarindan kademeli olarak bütün renk varyantlarının satışa sunulabileceğini söyledi.

Samsung Galaxy S21 5G

Peki, Galaxy S21 kullanıcılar neler sunacak? Hindistan ve Avrupa pazarındaki Galaxy S21’ler, gücünü Exynos 2100 işlemciden alacakken, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ pazarında satışa sunulacak var olan modeller ise Qualcomm Snapdragon 888 ile donatılacak. Kutusundan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak var olan telefon; AMOLED ekran, USB-C irtibatı ve 3.5 milimetre kulaklık girişi benzeri özelliklere sahip olacak.

S21 5G, S21 Plus 5G ve S21 Ultra 5G olmak üzere üç değişik versiyon ile satışa sunulması beklenen cihaz, giriş ve Plus modelinde 12MP + 12MP + 64MP, Ultra modelinde ise 108MP + 12MP + 10MP olmak üzere üçlü kamera kurulumu ile gelecek. Lansman gününe civarindan Samsung Galaxy S21’e değin tertemiz detaylar çıkması seklinde sizlerle paylaşmaya ayni ritimde devam edeceğiz.

Androidgalaxy s21samsungsamsung galaxy s21 5g

CEVAP VER