Samsung Galaxy S20 serisi amaciyla mühim tek güncelleme kullanıcılarla erişmeye başladı. Firmanın amiral gemisi modeli olarak kullanıcılarla buluşan ve özellikleriyle dikkatleri çeken seri amaciyla güncelleme desteği ayni ritimde devam ediyor. Geçtiğimiz ay bu model sınıfı amaciyla Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesi dağıtılmıştı. Bu adım sonrasında kullanıcılara güvenlik emeliyle tertemiz tek güncelleme geldi.

Bilindiği üzere Android cihazlar amaciyla her ay güvenlik paketi derleniyor. Bu paketler de telefon üreticilerinin belirledikleri takvime göre modellere ulaştırılıyor. Samsung da bu güvenlik güncelleme paketlerine verdiği ehemmiyetle biliniyor.

Galaxy S20 serisi amaciyla ocakta güvenlik güncelleme paketi

Samsung, ocakta Güvenlik Güncelleme Paketini evvel olarak Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerine göndermişti. Bu güncellemenin öncelikli olarak amiral gemisi modellerine gelmemesi heyecan konusu olmuştu. ama şimdi Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra, ocakta ayına ait güvenlik güncellemesini almaya başladı.

Galaxy S20 serisi amaciyla gelen güncelleme, G98xU1UES1CTL5 sürüm koduna sahip. Bu güncellemeyle birlikte modellere en güncel Android güvenliği sağlanmış olacak. Gelen güncellemenin güvenlik bölümüne odaklandığı, One UI amaciyla rastgele tek değişikliğin yapılmadığı da gelen veriler arasında.

galaxy s20 güncelleme

Söz konusu güncellemenin vakit içinde kullanıcılara gönderileceği aktarılıyor. Ayrı olarak güncellemenin şu anda ABD’de bulunan kullanıcılarla eriştiği belirtiliyor. ülkemiz ve başka ülkelere güncellemenin yakın vakitte gelmesi bekleniyor.

Güncellemeyi uygulamak amaciyla Galaxy S20 serisinde Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve yükle seçeneğine gitmek gerekiyor.

Galaxy S20galaxy s20 güncellemegalaxy s20 güvenlik güncellemesigalaxy s20 ocakta güncellemesigalaxy s20 serisi güncelleme

CEVAP VER