Samsung tarafından yakın vakitte resmi olarak tanıtılması beklenen Galaxy S20 Fan Edition serisi amaciyla Bir hayli sızıntı yaşanmıştı. Bu sızıntıların derhal peşinden da 5G ve 4G desteğine sahip iki değişik opsiyonu var olan Samsung Galaxy S20 FE özellikleri, TENAA‘da görüldü ve Bir hayli ayrinti netlik kazandı.

Samsung Galaxy S20 FE 5G modeli amaciyla Bir takım detaylar netlik kazandı

Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite modellerinin derhal peşinden Samsung’un tek sefer dahada ‘Lite’ modeli ile karşımıza çıkacağı belli olmuştu. İlk etapta ‘S20 Lite’ ismiyle gelmesi beklenen bu cihazın dahada ardindan ‘Fan Edition’ ismine sahip olacağı; 5G ve 4G olmak üzere de iki farklı opsiyonla tüketicilere sunulacağı belli olmuştu.

Şimdi ise 5G destekli Samsung Galaxy S20 FE özellikleri TENAA’da göründü. Öncelikle telefonun ekran nitelikleri dikkat çekiyor. Cihaz; 6,5 inç büyüklüğe, 120 Hz tazeleme hızına ve Super AMOLED oturuma sahip tek ekranla geliyor. Bu ekranı savunacak teknoloji ise Gorilla Glass 3 olacak.

Galaxy S20 FE işlemci tarafında da iki değişik versiyonla çıkacak. Bu iki işlemci ise; Exynos 990 ve Snapdragon 865 olacak. Cihazın donanım tarafındaki başka nitelikleri TENAA’da görülmedi ama evvelki sızıntılara göre 6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Cihazın kamera özelliklerinin de Bir takım detayları netlik kazandı. Telefonun art tarafında üçlü tek kamera kurulumu göreceğiz. Bu kurulum; 12 piksel anne kamera, 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 8 Megapiksel telefoto lensten oluşacak. Ayrı olarak telefonun anne kamerasının optik görsel sabitleme teknolojisine Başka bir deyişle OIS desteğine sahip olacağı da belli oldu.

samsung galaxy s20 fan editionSamsung Galaxy S20 FESamsung Galaxy S20 FE 5Gsamsung galaxy s20 fe özellikleri

CEVAP VER