Ağustos ayının yaklaşması ile birlikte, Samsung Galaxy Note 20 serisi amaciyla de sızıntılar vakit yüzüne çıkmaya başladı. Telefonun tasarımı ve renk seçenekleri ile alakalı bu vakte civarindan Bir hayli dedikodu alana atıldı. alana çıkan nihayet görseller ile birlikte, Samsung Galaxy Note 20 tasarımı sızdırıldı.

Bugün alana çıkan tek başka sızıntı da, Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra modellerinin kılıflarıydı. Kılıfı tasarımı ve sızdırılan görseller ise birbirleri ile eşleşiyor.

Samsung Galaxy Note 20 tasarımı ve kılıfı sızdırıldı

Galaxy Note 20 ailesi ile alakalı Samsung tarafından Daha resmi tek paylaşım yapılmasa da, bu vakte civarindan Bir hayli argüman alana atıldı. bu erken Samsung’un Rusya kanadı, bakır rengine sahip Galaxy Note 20’nin görsellerini yanlışlıkla yayımladı. Samsung’un nihayet vakitlerde seçenek etmediği tek renk var olan bakır rengi, telefona premium tek görünüş kazandırmış.

Henüz resmi olarak tek İzah yapılmamış olsa da, Galaxy Note 20’nin büyük ihtimalle bu tasarım ile gelmesi bekleniyor. Sızdırılan görsellerde, art tarafra üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor. taraf tarafta ise ses açma kapama ve ekran kilidi butonları yer alıyor. Bakır rengi ile dikkat çeken telefonun yanında S-Pen‘de görüntülendi.

Galaxy Note 20 amaciyla bu tasarımı kuvvetlendiren tek başka argüman da, kılıf sızıntılarından geldi. bu erken sızdırılan Galaxy Note 20 kılıfı, tasarım ile uyuşuyor. Note 20 haricinde Note 20 Ultra modelinin de kılıfı sızdırıldı. Note 20 modelinde çerveler yuvarlatılırken, Note 20 Ultra modeli dahada keskin hatlara sahip.

Samsung Note 20 ve Note 20 Ultra’nın Bir takım teknik nitelikleri de sızdırılmıştı. Note 20’nin 6.42 inç büyüklüğünde tek ekran ile gelmesi beklenirken, Note 20 Ultra modelinin 6.87 inç büyüklüğünde tek ekrana sahip olması bekleniyor. Ekran tarafında tek başka ayrinti ise, her iki cihazın da 120 Hz tazeleme hızına sahip olması bekleniyor. Note 20 modeli Snapdragon 865 modelinden güç alması beklenirken, Note 20 Plus modeli Snapdragon 865+ işlemcisinden güç alabilir.

galaxy note 20galaxy note 20 tasarımıgalaxy note 20 ultrasamsungsamsung galaxy note 20Samsung Galaxy Note 20 tasarımı

CEVAP VER