Samsung Galaxy M62 batarya kapasitesi, ABD Federal İletişim heyeti tarafından verilen sertifika ile alana çıktı. çok batarya kapasitesine sahip ortada segment yeni sezon modelleri kullanıcılara sunan firma, Galaxy M62 modelinin bataryasıyla da dikkat çekecek. Zira modelde tek ‘powerbank’ı aratmayan büyüklükte tek batarya bulunacak.

Samsung evvelki Galaxy M modellerinde de çok batarya kapasitesini kullanıcılarına sunmuştu. Şimdi de SM-M62F/DS model numarasıyla kendisini gösteren modelin, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Federal İletişim heyeti (FCC) tarafından sertifika aldığı belirlendi.

Samsung Galaxy M62 batarya kapasitesi kullanıcıları hoşnut edecek

Samsung Galaxy M62 amaciyla hazırlanan sertifikada, modelin 25W şarj desteği sunduğu ve USB Type-C ile şarj olduğu belirtiliyor. Bununla birlikte modelde 3.5 milimetre kulaklık girişi olduğu da aktarılıyor. Ayrı olarak modelin Samsung Galaxy F62 olarak da isimlendirildiği, model adinin ülkelere göre farklık gösterebileceği belirtiliyor.

Hazırlanan sertifikada Samsung Galaxy M62 batarya kapasitesi 7.000 mAh olarak kendisini gösteriyor. Bu da modelin tek şarjla uzunca süre kullanım imkanına sahip olduğu mananına geliyor. FCC sertifikasında başka özellikler yer almasa da modele ait performans testi Geekbench’te yer alıyor. Buradaki neticeye göre model Exynos 9825 işlemci, 6 GB RAM ve Android 11 özelliklerine sahip.

samsung galaxy m62 batarya kapasitesi

Adı geçene modelin tek tablet olduğuna değin haberler kendisini göstermişti. ama FCC’nin sertifikasında modelin açıkça tek akıllı telefon olduğu belirtiliyor.

Modelin ekran ve kamera benzeri başka özelliklerinin yakın vakitte alana çıkması bekleniyor.

samsungsamsung galaxy m62samsung galaxy m62 bataryasamsung galaxy m62 batarya özelliklerisamsung galaxy m62 batarya kapasitesi

CEVAP VER