Samsung Galaxy M51 hem ilk güncellemesi hem de Ağustos 2020 güvenlik yaması ile kullanıcılara şimdiden güven aşılamış olabilir. Gücünü Snapdragon 730G işlemcisinden alan bu akıllı telefonda kapasitesi 7.000 mAh olan bir batarya mevcut.

“M515FXXU1ATI1” etiketi ile yayımlanan yeni güncellemenin 190 MB büyüklüğünde olduğu açıklandı. Bugün Hindistan’da satışa sunulan Galaxy M51 için hazırlanan ekranın Super AMOLED Infinity-O mimarisine sahip olduğu biliniyor.

Samsung Galaxy M51 ilk güncellemesi ile sahada

Ortasında bir adet kamera deliği barındıran bu ürünün arka tarafında dört adet kamera bulunuyor. Ana kamerası 64 Megapiksel olan Güney Kore temsilcisi, bünyesinde 12 Megapiksel ultra geniş açı sensöre, 5 Megapiksel makro kameraya ve 5 Megapiksel derinlik sensörüne yer veriyor.

Kendisinin ön tarafında çözünürlüğü 32 Megapiksel (f/2.2) olan bir kamera yer alıyor. 6.7 inçlik bir ekrana ev sahipliği yapan bu modelin ekran çözünürlüğü 2400 x 1080 olarak açıklanmıştı.

Birçok telefon üreticisi eylül ayı için hazırladığı güvenlik yamasını yayımlamaya başladı ancak Samsung’un bir önceki ayı atlamak istemediği anlaşılıyor. Güvenlik yamasının eşlik ettiği ilk güncellemede uyarlanabilir parlaklığın daha istikrarlı bir şekilde çalışmasına olanak tanındı.

Samsung Galaxy M51 güncellemesi

Buna ek olarak bu cihazda yer alan kameraların da performansı denetlendi ve eksiklikleri giderildi. Bunların dışında yazılımsal hataların ortadan kaldırıldığı da söylendi. Android 10 mimarisinden beslenen bu yazılım bütün kullanıcılara dağıtılacak.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunduğu öne sürülen bu güncellemeyi yüklemeden önce önemli olan verilerin yedeklenmesi gerektiği de belirtildi. 25W hızlı şarj teknolojisi ile donatılan Galaxy M51 hakkında neler düşünüyorsunuz?

galaxy m51 özellikleriGalaxy M51 güncellemeGalaxy M51 güvenlik güncellemesiGalaxy M51 güvenlik yamasıSamsung Galaxy M51Samsung Galaxy M51 özellikleriSamsung Galaxy M51 güncellemeSamsung Galaxy M51 güvenlik güncellemesi

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER