Samsung Galaxy M31 ve One UI 2.5 güncellemesi buluştu. Bu model 26 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sürüldü. Bir gün evvel ise Samsung Galaxy M21 adli modelin bu güncelleme ile donatıldığını öğrenmiştik.

One UI 3.0 Daha geliştirilme aşamasında ve her biri tarafından test edilemiyor. Galaxy M31 amaciyla hazırlanan One UI 2.5 adli yazılımda bu ay amaciyla hazırlanan güvenlik yaması da var.

Samsung Galaxy M31 One UI 2.5 güncellemesi ile donatıldı

“M315FXXU2ATJ9” etiketi ile dağıtılan bu güncelleme Hindistan’da alana çıktı. ani çok hafta içinde bütün Galaxy M31 kullanıcılarının bu güncelleme ile tanışacağı öngörülüyor.

Samsung Keyboard adli arayüzün işlevselliğini artıran cenup Koreli firma, yatay mod veyahut görünüm modu olarak adlandırılan modun etkin olduğu sırada kullanılan Samsung klavyesini ikiye ayırıyor. iletiler uygulaması ise artık tek kullanıcının her 30 dakikada bir konumu ile birlikte başka kullanıcılara ileti göndermesini sağlıyor.

Samsung Galaxy M31 One UI 2.5 güncellemesi

Android 10’da bulunan hareketle gezinme özelliğinin üçüncü parti uygulamalarda kullanılabileceği öğrenildi. hemide Samsung’un işletim sistemini ayni vakitte da Android’i direk etkileyen Bir takım güvenlik açıklarının ortadan kaldırıldığı bildirildi. Bu güncelleme nasıl yüklenir?

Bu güncellemeye şu yolu izleyerek ulaşabilirsiniz: Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve yükle. Bu akıllı telefona Exynos 9611 (10 nm fabrikasyon süreci) adli tek işlemci eşlik ediyor. Galaxy M31’in ekran büyüklüğü 6.4 ‘ (Super AMOLED). Samsung Galaxy M31 hakkında neler düşünüyorsunuz?

galaxy m31one ui 2.5Samsung Galaxysamsung galaxy msamsung galaxy m31

CEVAP VER