Bir müddettir Samsung‘un Galaxy M serisine tertemiz tek aygıt ekleyeceği biliniyordu. değişik sızıntılarla karşımıza çıkan Samsung Galaxy M51 modelinin tertemiz tek sertifika alması ile nitelikleri dahada da netleşti! İşte bütün detaylar

Samsung Galaxy M51 modelinin nitelikleri belli oluyor

Samsung’un ahenk gösteren fiyatlı serilerinden biri var olan M serisine ekleyeceği M51 modelinin Bluetooth 5.0 sertifikası aldığı alana çıktı. Ayrı olarak yayınlanan raporda cihazın SM-M515F model numarasına sahip olacağı da belirtildi.

Samsung Galaxy M51 modelinin nitelikleri belli oluyor - ShiftDelete.Net (1)

Serinin en kuvvetli telefonu olması beklenen M51 modelinde AMOLED ekran kullanılması bekleniyor. Qualcomm’un Snapdragon 730 işlemcisinden güç alması beklenen modelin 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına da sahip olması bekleniyor.

Dörtlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak modelde 64 Megapiksel çözünürlüğünde anne kamera bulunması bekleniyor. Cihazın ön tarafında ise delikli kamera bizi karşılayacak. Ayrı olarak parmak izi bölümünün de tekrar ekranın bölümünde olması bekleniyor. Samsung’un tek Galaxy modelinde kullanacağı en büyük evvel batarya kapasitesine sahip olması beklenen M51, 6800 mAh büyüklüğünde tek bataryadan beslenecek.

Galaxy M51 modelinin fiyatı ve başka nitelikleri ile alakalı Daha net tek bilgi bulunmuyor. Cihazın Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazla alakalı detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Galaxy M51Galaxy M51 bluetoothsamsungSamsung Galaxy M51Samsung Galaxy M51 özellikleri

CEVAP VER