Apple’ın çok yakın vakit evvel iPhone 12 serisini tanıttığını duymayan kalmadı. Teknoloji devinin iPhone 12 tarafında beklentileri karşıladığını söyleyenlerin yanında karşılamadığını söyleyenler bulunsa da asıl mesele ” Apple’ın kutu içeriğini değiştirmesi” olmuştu. tertemiz alınan Apple cihazlarından çıkartılan şarj adaptörü ve kablolu kulaklık hamlesi ise cenup Kore merkezli teknoloji devi Samsung’a yollar göstermiş benzeri görünüyor. Samsung kutu içeriğini güncelliyor!

Samsung kutu içeriğini güncelliyor iddiaları güçleniyor

Samsung’un kutu içeriğini güncelleyerek sadeleşeceği ve kulaklığı çıkartacağı konusu temmuz ayından beri konuşuluyor. Araya onca tanıtılan mahsul girdikten ardindan unutulan ve mevzu tekrar gündeme geldi.

Kore’de Bilinen tek site var olan ”biz.chosun.com”, şirket içinden yetkililere dayandırdıkları bu bilgiyi tekrar gündeme taşıyor. Samsung’un Yalnızca kutudaki şarj cihazını çıkartmayacağını bunun yanı sıra kullanıcılara verilen kulaklıklarını da kutu içeriğinden çıkartıp, Apple’ı takip edeceğini öne sürüyor.

Samsung kutu içeriğini güncelliyor

Samsung hatırlarsanız Apple’ın kulaklık ve şarj adaptörü vermemesini tiye almıştı ama Samsung’un tertemiz çıkacak Galaxy S30 ve S21 serisiyle kutu içeriğini güncelleyeceği aktarılıyor.

Yani, Samsung, 2021 yılının evvel çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen ‘’S’’ serisi telefonlarda şarj adaptöre ve kablolu kulaklık muhtevası bulunmayacak. Şu vakit amaciyla argüman olarak var olan bu bilginin tertemiz telefonlar piyasaya sürüldüğünde doğru olup olmadığı alana çıkacak. Apple’ın aksine Samsung’un kutu maliyetlerini düşürmek amaciyla bu yola müracaat ettiği belirtiliyor.

AppleApple kutu içeriğisamsungSamsung Applesamsung kutu içeriğiSamsung kutu içeriğini güncelliyorsamsung telefon kutusundan kulaklık çıkmayacak

CEVAP VER