Endurance International Group şirketi var olan ve web barındırma, alan isimleri ve başka web varlığı ürünlerinin sağlayıcısı ResellerClub, ülkemiz pazarındaki internet sitesi Tecrübenini yenilediğini duyurdu.

Verilen bilgiye göre, marka yıllardır bu pazarda bulunsa da tertemiz ve dahada iyi tek web deneyimi getiriyor. Marka bunu mahalli web siteleri, çeviri edilmiş denetim panelleri, yenilenmiş mesajlaşma, dahada kısa sayfa yükleme süreleri, yerelleştirilmiş destek, rekabetçi teklifler ve dahada fazlası amaciyla promosyon ve kupon sistemleriyle gerçekleştirdi. Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri ve başka ülkelerde 14 senesi aşkın tek müddettir dikkat cazip tek tesire sahip var olan ResellerClub aynı şeyi Türkiye’de de yapmayı planlıyor.

Konu ile alakalı konuşan Endurance International Group APAC genel Müdürü, “Türkiye girişimci tek cemiyet ve bu dönemde gittikçe yükselen sayıda minik ve mikro işletme hızla dijitalleşiyor. Birinci derslik altyapımızı ve desteğimizi gelişmiş tek deneyimle web profesyonellerine (geliştiriciler, BT ajansları) ve minik işletmelere genişleterek bu gelişen ekosistemi destek vermek istiyoruz. Artık çok nitelikli tek hasbihal desteği verilen, Tamamiyle yerelleştirilmiş tek internet sitesinde barındırma çözümleri amaciyla sade ve basit tek satın alma seçeneği sunuyoruz” dedi.

Markanın Türkiye’deki müşterilerine ‘Yepyeni WebPro Paneli’ saglamak amaciyla de çalıştığı belirtildi. Bu tertemiz denetim Paneli’nin, yıllarca süre gelen araştırma ve Bir hayli müşteriyle yapılan görüşmelerden ardindan web profesyonelleri (web tasarımcıları, geliştiriciler, dijital pazarlama ajansları vb.) amaciyla hususi olarak geliştirildiği belirtildi.

Panel ile alakalı ise şu veriler verildi: Faturalama, vergilendirme, sipariş ve istemci idaresi amaciyla otomobiller ve Tamamiyle ak etiketli, basit markalaşabilir Storefront ile birlikte basit tek satınalma akışı sağlar.

Panelin yakında Türkiye’deki müşterilere sunulacağı vurgulandı.

CEVAP VER