ShiftDelete.Net ailesi olarak bu videomuzda Xiaomi Redmi Note 9 Pro kamera uygulamasını ve Open Camera adli uygulamayı karşılaştırdık. İki kamera uygulaması arasında nasıl tek ayrım var? Bu farkı göstermek amaciyla iki uygulama ile Bir hayli değişik yere gittikçe çeşitli fotoğraflar ve video klipler çektik.

Open Camera VS Redmi Note 9 Pro kamera karşılaştırması!

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri Open Camera VS Redmi Note 9 Pro kamerasının karşılaştırması ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ücreti ne kadar?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro vasati 3.000 TL‘ye Türkiye’de satılıyor. Ürünü satın almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Redmi Note 9 Pro özellikleri

Telefonun anne kamerası 64 Megapiksel çözünürlüğünde. f/1.9 diyafram değerine sahip var olan anne kameraya 8 Megapiksellik ultra geniş açılı lens, 5 Megapiksellik makro lens ve 2 Megapiksellik derinlik idrak etme sensörü eşlik ediyor. Bu kameraların diyafram değerleri ise sırasıyla şöyle; f/2.2, f/2.4 ve f/2.4.

Redmi Note 9 Pro nitelikleri ile alakalı detaylarda ön kameraya baktığımızda 16 Megapiksellik tek mercek karşımıza çıkıyor. Bu kameranın diyafram değeri ise f/2.5.

Open Camera VS Redmi Note 9 Pro karşılaştırma videosu ile alakalı düşünce ve fikirlerinizi aşağıdaki açıklar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka tek video da dahada görüşmek üzere…

haberKamera karşılaştırmasıkarşılaştırmaopen cameraRedmi Note 9 Pro kamerasdntvteknolojivideo inceleme

CEVAP VER