Xiaomi çatısı altındaki firma Redmi’nin beklenen orta segment telefonu Redmi Note 10 Pro, sertifikasyon sitesi TENAA‘da alana çıktı. Listelenen akıllı telefonun Bir takım nitelikleri de vakit yüzüne çıktı. Ayrı olarak cihazın ayrıntılı teknik nitelikleri amaciyla XiaomiUI Telegram grubundan dikkat çeken söylemler geldi.

Redmi Note 10 Pro’nun 4G ile geleceği alana çıktı

Piyasaya sürdüğü ahenk gösteren fiyatlı cihazlarla Bilinen Redmi, tertemiz telefonunda 4G bağlantı teknolojisini kullanacak. TENAA’da görülen bu bilgiye ekstradan cihazın; NFC teknolojisine ve MIUI 12 arayüzüne sahip olacağı da doğrulandı.

Redmi Note 10 Pro nitelikleri TENAA

Redmi Note 10 Pro nitelikleri amaciyla mühim bilgi sızıntıları XiaomiUI Telegram tarafından da geldi. Telegram grubunda telefonun ekranının IPS oturuma sahip olacağı öne sürüldü. Ayrı olarak Note 10 Pro’nun Qualcomm Snapdragon 732G işlemcisini kullanacağı da argüman edildi.

Snapdragon 732G adli bu donanım, 2.3 GHz hızında çalıştırılan Kryo 470 çekirdeği ile ön plana çıkıyor.

Telefonun dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olacağı da argüman edilen veriler arasında yer aldı. Bu kurulumda anne kameranın 64 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. başka lenslerin ise; ultra geniş, makro ve derinlik algılayıcısı olacağı öngörülüyor.

Redmi Note 10 Pro’nun pil nitelikleri amaciyla de XiaomiUI Telegram‘dan Bir takım veriler öne sürüldü. Grupta paylaşılan görsele göre; cihaz, 5.050 mAh kapasiteli batarya ile alicilarin karşısına çıkacak.

redmiRedmi Note 10 Proxiaomi

CEVAP VER