Realme, IFA 2020 kapsamında yeni cihazları ortaya çıktı. Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro dışında güvenlik kamerası akıllı televizyon ve diğer cihazları da duyurmuş oldu.

Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro ve daha fazlası

Realme bir süre önce dört yeni akıllı telefonunu kullanıcıların beğenisine sunmuştu. IFA 2020 kapsamında da yeni akıllı saat modeli olan Watch S Pro tanıtıldı. Tüm detaylarının ortaya çıkmayan saat için yuvarlık klasik saat görünümlü bir tasarım tercih edildiği görülüyor. Akıllı saat bu klasik tasarımına ek olarak ekran tarafında AMOLED ekrana sahip. Yan tarafında dokunmatik kontrolleri bulanan saatin Avrupa’da satılacağı söyleniyor.

Watch S Pro ve Buds Air Pro

Yukarıda da tasarımı net bir şekilde görünen akıllı saatin, Avrupa pazarında satılacak olması aslında Türkiye’ye de gelebileceği anlamını taşıyor.

Özellikleri noktasında yine detayları bulunmayan yeni kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air Pro aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde dikkat çekiyor ve bilindiği kadarıyla tek renk seçeneği yani beyaz ile karşımıza çıkacak.

Realme bu cihazların dışında bir de tıpkı Xiaomi gibi Realme Smart Bulb adını verdiği akıllı ampülü, 360 derece akıllı güvenlik kamerasını ve 55 inç akıllı televizyonunu duyurdu. Cihazların tamamına yönelik yakın zamanda detayların çıkması bekleniyor.

akıllı saat realmeIFA 2020kulaklık realmeRealme Watch S Prorealme Watch S Pro ve Buds Air Pro

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER