realme Narzo 20 Pro adli tertemiz modelin kamera özellikleri alana çıktı. 21 Eylül 2020 tarihinde tanıtılacağı duyurulan bu akıllı telefonda plastik kasa kullanılacak. Ayrı olarak kendisinin oyun odaklı tek işlemciye ev sahipliği yaptığı da biliniyor.

realme İcra heyeti Başkanı Madhav Sheth, realme’yi destekleyen Bir takım kullanıcıları yanına çağırdı ve onları bu model ile buluşturdu. Çinli firmanın tertemiz göz bebeği kamera ile alakalı ne civarindan iyi?

realme Narzo 20 Pro kamera nitelikleri ile karşımızda

Ekran büyüklüğü 6.5 inç var olan Narzo 20 Pro’da Full HD Plus teknolojisi mevcut. Gücünü Helio G95 işlemcisinden alan bu mahsul amaciyla iki değişik sürüm üretilecek. Seçenekler neler?

Bu sürümlerden ilkinde 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunacak. başka sürümde ise depolama alanı aynı kalacak ama 6 GB RAM özelliğinin yerini 8 GB RAM alacak.

realme Narzo 20 Pro kamera özellikleri

Cihazın art tarafına baktığımızda lacivert renginin seçenek edildiğini ve “V” şeklindeki tek ibarenin kullanıldığını görüyoruz. Burada bizi sol tarafa konumlandırılan ve dikey şekilde hizalandırılan 4 adet kamera karşılıyor.

90 Hz tazeleme oranı ile donatılan Narzo 20 Pro’nun önünde çözünürlüğü 16 Megapiksel var olan tek kamera yer alıyor. art taraftaki 4’lü kamera kurulumunun yapısı ise şöyle: 48 Megapiksel anne kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açı kamera, iki Megapiksel makro kamera ve 2 Megapiksel portre kamerası.

Bu akıllı telefonun batarya kapasitesi 4500 mAh olarak açıklandı. 65W hızlı şarj desteği ile satışa sunulacağı söylenen Narzo 20 Pro’nun ülkemize getirileceği konuşuluyor. Narzo serisi ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

realme Narzo 20 Prorealme Narzo 20 Pro özelliklerirealme Narzo 20 Pro kamerarealme Narzo 20 Pro kamera özellikleri

CEVAP VER