Ülkemizde de modellerini satışa sunan firma, realme 7 ve realme X7 kutu açılışı bir kez daha kendisin gösterdi. Yüksek performanslı modelleri kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanan firma, önümüzdeki eylül ayında yeni modellerini tanıtacak. Her iki modelin özellikleri incelendiğinde rakiplerine karşı rekabette söz sahibi olacağı görülüyor.

Ayrıca realme 7 için yapılan kutu açılışında da modelin sahip olduğu tasarım kendisini gösterdi. Model ekranın sol üst kısmında gömülü ön kameraya sahip olarak kullanıcılarla buluşacak.

realme 7 ve X7 Pro kutu açılışı

Ortaya çıkan görseller incelendiğinde realme 7 modelinin çentiksiz, oval köşeli bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Üst ve alt kısımda dikkat çeken çerçeveyle birlikte arkada sol tarafta konumlandırılan kamera kurulumu yer alıyor. Model, OLED ekran ve ekrana gömülü parmak izi okuyucu detaylarına sahip. Ekranda 90 Hz tazeleme hızı desteği de sağlanıyor.

Bununla birlikte model için ortaya çıkan bilgilerde MediaTek Helio P95 işlemci kendisini gösteriyor.Bu işlemcinin özelliklerinde de 4 adet 2.2 GHz hızında çalışan Cortex-A75 ve 4 adet 2.0 GHz hızında çalışan Cortex-A55 çekirdekler yer alıyor. Ek olarak 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı modelde bulunuyor.

realme 7 kutu açılışı

realme 7 kamera özelliklerinde de 64 Megapiksel ana kameranın olduğu üçlü sistem bulunuyor. 30W hızlı şarj desteği olan modelde 5.000 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Modelin fiyatının 230 – 250 dolar arasında olması bekleniyor.

realme 7 kutu açılışı sonrasında realme X7 Pro kendisini gösteriyor. Bu modelin de kutusu sızdırılan diğer fotoğraflar arasında yer alıyor. Bu modelin özelliklerine baktığımızda 6.55 inç büyüklüğünde OLED ekran ve 120 Hz tazeleme hızı desteği kendisin gösteriyor. Bu modelde işlemci olarak da MediaTek Dimensity 1000 Plus bulunuyor. Bu işlemcinin özelliklerinde 4 adet 2.6 GHz hızında çalışan Cortex-A77 ve 4 adet 2.0 GHz hızında çalışan Cortex-A55 bulunuyor.

realme x7 pro kutu

6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olan model, 64 Megapiksel ve 8 Megapiksel kameralara sahip. 65W hızlı şarj desteği sunacağı belirtilen modelin fiyatı için de 330 – 340 dolar bilgisi bulunuyor.

realme 7realme 7 kutu açılışırealme x7 pro kutu açılışı

Kaynak :shiftdelete

You can use a number of the data which you get

Try writing them down affordable-papers.net on a piece of newspaper and find out which ones interest you.

to search for scholarship grants on your own.

CEVAP VER