Son dönemde piyasaya sürdüğü bütçe dostu akıllı telefonlar ile dikkatleri çekmeyi başaran realme yeni akıllı telefon modeli realme 7 Pro ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni realme 7 Pro’nun öne çıkan özellikleri ve çıkış tarihi haberimizde…

realme 7 Pro şarj teknolojisi ile ön planda

realme’nin Türkiye pazarında da yer alacak en yeni akıllı telefonu realme 7 Pro, 65w hızlı şarj teknolojisi ile akıllı telefon kullanımında sürekliliği bir sonraki seviyeye taşıyacak gibi görünüyor. Şirket yeni model duyurusu için ”Türkiye’nin en hızlı yüzde 100 şarja ulaşan akıllı telefonu” sloganını benimsemiş.

realme 7 Pro kamera konusunda da iddialı

Markanın bu en yeni akıllı telefonuna dair resmen yayınlanan bir teknik detay yer almıyor ancak elimizdeki ürün görsellerine yakından bakacak olursak, yeni realme 7 Pro’nun 64 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera performansı sunacağını görebiliyor. 4 arka kamera ile kullanıcısıyla buluşacak yeni realme modelinde geniş açılı fotoğrafları rahatlıkla çekebileceksiniz. realme 7 Pro’nun bu 4 lensli arka kamera dizilimine ek olarak bir de LED flaş eşlik ediyor.

Tasarımı ve renk seçenekleri modeli özel kılıyor

realme 7 Pro, ismindeki ”Pro” etiketine yaraşır bir tasarım ve ekran teknolojisi ile raflardaki yerini alacak gibi görünüyor. Zira sol üst tarafta, nokta şeklinde yer alan ön kamerası akıllı telefonun ekran/kasa oranında da iddialı olmasını sağlamış. Telefonun arka yüzüne döndüğümüzde ise önceki modellerden aşina olduğumuz parlak ve efektli arka yüzey tasarımı ile karşılaşıyoruz. Şu an için iki farklı mavi tonu ile karşımıza çıkan realme 7 Pro renk seçimi ile de başarılı bir iş çıkarmışa benziyor.

realme 7 Pro 20 Ekim’de geliyor

realme yeni akıllı telefonunun Türkiye lansmanı için tarihin belli olduğunu açıkladı. 20 Ekim 2020 tarihide tüm detaylarını öğrenebileceğimiz realme 7 Pro da günümüz pandemi koşullarında ön görüleceği gibi sanal bir etkinlikle realme Türkiye YouTube kanalında saat 14.00 itibarıyla tanıtılacak.

realme 7 Pro hakkındaki beklentilerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Realmerealme 7realme 7 prorealme 7 pro çıkış tarihirealme 7 pro özelliklerirealme 7 pro fiyatırealme türkiyerealme youtube kanalı

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER