PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi için heyecanlı bekleyiş nihayete erdi. PUBG Mobile‘ın daha düşük gereksinimli oyunu için birçok yenilik sunan yeni sürümü yayımlandı. Oyunun tıpkı normal versiyonunda olduğu gibi gecikmeli olarak gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılar yeni modlara, silahlara ve özelliklere kavuşuyor.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi ile gelenler

PUBG Mobile Lite için sunulan yeni güncelleme ile oyun deneyimi 10 dakikaya kısalıyor ancak aksiyon tadı artıyor. PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi ile birlikte aksiyon dolu Arena Modu maçlarına kavuşuyor.

Oyuna eklenenler arasında, Payload olarak adlandırılan yeni bir mod da yer alıyor. Bu mod sayesinde oyuncular ister solo isterlerse dörtlü takımlar halinde yüksek tempolu maçlara katılabiliyor.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi ile gelenler

Gelen güncelleme oyunun aksiyonunu artırdığını söylemiştik. Bunun yanında oyunun içinde, Varenga haritasına, oyun yüklerken oyuncuların eğlenmesi için haritanın etrafındaki gizemli Arkeolojik Siteler ile birlikte yeni bir ada eklendi. Bunun yanında oyunda önceden gelen bazı içeriklerde halihazırda kaldırıldı.

Ödül sisteminde de değişikliklere yer verilen güncellemede oyun içi ödül sistemi, Summer Beach ve Ramazan teması için de yeni içeriklerin eklendiği aktarılıyor. Google Play Store‘dan güncellenebilen oyunun kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için 600 MB depolama alanı ve 1 GB RAM yeterli olduğu özellikle belirtiliyor.

PUBG Mobile Lite 0.17.0PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesiPUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi geldi

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER