Housemarque tarafından PlayStation 5 konsolu amaciyla hususi olarak geliştirilen Returnal, 19 Mart 2021 tarihinden 30 Nisan 2021 tarihine ertelendi.

İlk olarak haziran ayında duyurulan Returnal amaciyla çıkış tarihi, 19 Mart 2021 olarak planlanmıştı. ama bugün, PlayStation resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan tek paylaşım ile oyunun ertelendiği duyuruldu.

Oyunculara daha kaliteli tek oyun deneyimi saglamak istek eden geliştirici firma, oyunculardan belli tek süre dahada vakit istedi.

Returnal, 30 Nisan 2021 tarihinde piyasaya sürülecek

Selene karakterini canlandırdığımız bu oyunda, değişik zorluk seviyelerine göre değişik taktikler geliştirmeniz gerekecek. Gelişmiş silah özellikleriyle kapsamı geniş harp mekaniklerine sahip oyun, Atropos gezegeninde geçecek. Atropos gezegeninde yasamda kalmaya çalıştığınız oyun, PlayStation 5‘in sunduğu bütün nimetlerden yararlanacak. Oyuncular, DualSense‘in barındırdığı haptic titreşim motorları ile gezegendeki bütün etkileşimi avuçlarının içinde hissedecek.

Returnal‘dan beklentileriniz neler? Sizce oyun yeteri civarindan iyi olabilecek mi? Düşüncelerinizi açıklar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

HousemarqueReturnal

CEVAP VER