Geçtiğimiz günlerde performans testi sızdırılan aygıt Bir hayli kullanıcı tarafından heyecan ediliyordu. Poco M2 Pro, nitelikleri ve ücreti ile kullanıcıların alakasını çekmeyi başardı.

Poco M2 Pro özellikleri

Gücünü Qualcomm Snapdragon 720G işlemciden alan model, iki adet 2.3GHz Kryo 465 ve 6 adet Kryo 465 1.8GHz saat hızında çekirdek barındırıyor. 5. kuşak Hexagon 692 suni zeka motoru ile gelen işlemci sayesinde suni zeka gerektiren işlemler dahada hızlı tek şekilde sonlanacak. Ayrı olarak Adreno 618 GPU ile birlikte Bir hayli oyun akıcı şekilde oynanabilecek.

6 GB LPDDR4X işlemci ile istikbal var olan model, 128 GB UFS 2.1 depolama alanı sunuyor. Ayrı olarak artırılabilir depolama alanı sayesinde 512 GB alana sahip olabileceksiniz. Kutu içeriğinde yer alacak var olan 33W şarj adaptörü ve 5.000 mAh batarya ile karşımıza çıkan model, Yalnızca 30 dakika şarj süresi ile yüzde 0’dan yüzde 50’ye ulaşabiliyor.

Poco M2 Pro nitelikleri ve fiyatı

2×2 MIMO Wi-Fi teknolojisini barındıran model, başka markalardan değişik olarak Z-Shocker haptics ismini verdikleri titreşim motorunu kullanıyor. tertemiz geliştirdikleri teknoloji sayesinde yapılan değişik işlemler amaciyla titreşim frekansının değişeceğini belirten yetkililer, kullanıcının hangi işlemin gerçekleştiğini titreşim şeklinden anlayacağını açıkladı.

Özellikleri ve ücreti ile kullanıcı odaklı var olan Poco M2 Pro, parmak izi okuyucu barındırıyor. 6.7 ‘ 20:9 ekran ile gelen model, suya karşı dayanıklılığı ile dikkat çekiyor.

48 Megapiksel anne kamera, 119 derece görüş açısına sahip 8 Megapiksel geniş açılı kamera, 5 Megapiksel makro kamera ve iki piksel derinlik sensörüne sahip 4’lü kamera dizilimi sayesinde resim odaklı kullanıcıların dahada kaliteli neticeler ele geçirmesi sağlanıyor.

Ekrana gömülü olarak gelen 16 piksel ön kamera sayesinde dahada iyi öz çekim neticeleri elde edilebilecek. Pro Colour Mode isimi verilen kalite sayesinde suni zeka destekli yazılım ile çekilen fotoğraflardaki renkler dahada canlı vaziyete gelecek.

Pro Video Mode sayesinde 720P 30FPS, 1080P 30FPS, 1080P 60FPS ve 4K 30FPS video kayıt imkanı sunuluyor. Bununla birlikte fotoğrafların RAW formatında kaydedilebileceğini belirten yetkililer, bu kalite sayesinde kullanıcıların resimleri işleyebileceğinin altını çizdi.

Poco M2 Pro fiyatı

6GB RAM ve 64GB depolama ile istikbal var olan versiyonun satış ücreti 187 dolar, 6GB RAM ve 128GB depolama ile istikbal var olan versiyonun yafta ücreti ise 226 dolar olarak açıklandı. Cihaz, 14 Temmuz’da satışa çıkarılacak.

POCOPoco M2poco m2 proPoco M2 Pro özellikleriPoco M2 Pro işlemciPoco M2 Prp Fiyatı

CEVAP VER