Oyun severlerin ve Hem de oyunlarla çok alakası olmayanların dahi tek müddettir beklediği PlayStation 5 lansmanı Bir gün evvel akşam gerçekleşti. Biz de bütün heyecanımızla sizlerle lansmanı canlı yayınla paylaştık. bu erken ise lansman ile alakalı gözden kaçan detaylar Twitter üzerinde paylaşıldı. PlayStation 5 lansmanı sunucuları amaciyla 3D model iddiası!

PlayStation 5 lansmanı sunucuları 3D animasyon muydu?

Sony, hemide oyun severlerin ayni vakitte da Bir hayli kişinin heyecanla beklediği PlayStation 5‘i Bir gün evvel akşam yapılan lansman ile tanıttı. uzunca müddettir beklenen tertemiz PlayStation bütün detaylarıyla karşımıza çıktı. Özellikleri, tasarımı ve ücreti ile oldukça da konuşlan konsol dışında, lansman ile alakalı değişik tek argüman alana çıktı.

Lansman esnasında konsol tanıtılmadan evvel uzunca süre hemide oyunlar ile alakalı veriler verildi ayni vakitte da PlayStation’ın geliştirilme süreciyle alakalı mühim isimler süreçten bahsetti. Bu ara ara çıkan kişilerde ise dikkat çeken tek şey vardı. Görüntüler tek öylesine gerçekçi görünürken, tek öylesine da robotik devinim hissi veriyordu. bu erken ise bu mevzu isabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Ben Geskin Tarafından gündeme getirildi.

Sony‘nin bu konuyla alakali resmi tek izahı yok ama kimileri hali hazırda görüntülerin hakikat görüntüler ve ışıktan dolayı öyle gözüktüğünü argüman etse de, kimileri de bütün videoların PlayStation 5 üzerinden hakikat zamanlı render görüntüleri alınarak lanse edilmiş olabileceğini düşünüyor.

PlayStation 5 lansmanı sunucuları 3D animasyon muydu - ShiftDelete.Net

Şirketten mevzu hakkinda resmi tek İzah gelip gelmeyeceği bilinmese de, eğer söylemler doğruysa tertemiz oyun konsolunun performansı ile alakalı da oldukça heyecanlanacağız. PlayStation 5’in özelliklerini ve tasarımının bütün detaylarını aşağıdaki içeriğimizden okuyabilirsiniz.

Sony PlayStation 5 nitelikleri belli oldu

Sony PlayStation 5 nitelikleri belirlendi

Oyuncuların uzunca tek müddettir beklediği, Xbox’ın rakibi Sony PlayStation 5 nitelikleri ne oldu? PlayStation 5 oyunları nasıl görünüyor?

Playstation 5PlayStation 5 lansmanıPlayStation 5 lansmanı sunucularısonySony Playstation 5

CEVAP VER