??????????????????????????????????

Özbekistan’ın resmi dili olan Özbekçe Altay dillerinden Türk dilleri arasında bulunur. Türkiye Türkçe haricinde dünya çapında en çok konuşulan Türk dili olan Özbekçe çeviri talebi fazla olan dillerden biridir. Bu alanda çeviri hizmetini doğru ve eksiksiz olarak verebilmek için ana dil seviyesinde dile hakim ve bu dile yönelik eğitim almış kişiler tercih edilir. Bu sayede yapılan tercüme daha kaliteli hale gelecektir.

 

Tercüme hizmeti kapsamında çeviri yapılan tüm metinler gizlilik politikası kapsamında ele alınır. Belgeler elektronik arşivde kayıt altında tutulmakta olup ilgili müşterinin talep etmesi halinde tekrar teslim edilebilir. Bunun için başlangıç aşamasında müşterilere tercüme hizmetinin tüm özellikleri detaylı şekilde anlatılır. Onay verildiği takdirde müşterilerin beklentilerini eksiksiz olarak karşılayan tercüme hizmeti sunulur. Hizmet kapsamında daima yetkin, eğitimli, nitelikli ve çözüm odaklı çeviri yapılır. Bu durum tüm çeviriler için geçerlidir.

 

Özbekçe Tercüme

Tüm Özbekçe çeviri hizmetlerinde çeviri metinlerinin noter onayları, dışişleri apostil işlemleri, tercüme belgesi valilik ve kaymakamlık işlemleri yetkili personeller tarafından gerçekleştirilir. Bu tür çeviriler yeminli tercümanlarca yapılmakta olup belgeler standartlara uygun olarak hazırlanır. Çeviri kapsamında web sitesi çevirisi, yazılı çeviri, sözlü çeviri, belge çevirisi, mahkeme kararları ve tebligatları, bilirkişi raporları, pasaportlar, evlenme belgeleri, mezuniyet ve sınav sonuç belgeleri, katolog, broşür gibi belgeleri tercümeleri yapılır. Her bir çeviri için o alanda uzman ve deneyimli kişiler görev alır. Bu sayede yapılan tercüme her zaman müşterileri memnun eder. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan ve zamanında teslim edilen tercümeler için tek yapılması gereken tercüme ofisi ile iletişime geçmektir. 7/24 kesintisiz çeviri desteği verilmesi sayesinde çeviri ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtlarına online olarak ulaşmak mümkündür.

 

CEVAP VER