Visio Focus temassız ateş ölçer inceleme videosu ile karşınızdayız. Ateş ölçerler ani çok aydır hayatımızın merkezinde. Sağlığımızı takip etmemizin en iyi yollarından biri de teknolojik tek ateş ölçer kullanmak. Visio Focus temassız ateş ölçer nitelikleri ile Yalnızca kişilerin değil, ortamın ve yemeklerin de sıcaklığını tespit ediyor.

Projeksiyon teknolojisiyle çalışan ateş ölçer, bu sayede ölçülen ateşin değerini cilde yansıtabiliyor. Biz de bu videomuzda Visio Focus’u kutusundan çıkarıyoruz ve öne çıkan özelliklerine yakından bakıyoruz

Visio Focus temassız ateş ölçer inceleme

Visio Focus’un en mühim özelliklerinden biri elbette tene yaklaştırarak ateşi ölçebiliyor oluşu. Bu sayede bebeğiniz uyuyorken dahi ona farkettirmeden ateşini ölçebilirsiniz.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri bu keyifli video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Visio Focus temassız ateş ölçer özellikleri

Temasa neden olmadan nesne, gıda, sıvı, ten ve ortam sıcaklığını (1 -55°C / 33,8 -131°F arasında) ölçebilen VisioFocus temassız ateş ölçer nitelikleri arasında optik nişan alma sistemi bulunuyor. Bu da doğru okuma mesafesini gösteriyor ve alın ile yüzeyler üzerinde ölçüm neticenini gösteriyor.

5 rengarenk ışıklı ekrana sahip cihaz, 9 hafızalı.

Tek yapılması koşul olan VisioFocus’u alna yaklaştırmak ve tuşa dokunmak. Sonrasında ölçülen sıcaklık değeri alında görünüyor.

seda alkantemassız ateş ölçervisiofocusVisioFocus ateş ölçerVisioFocus temassız ateş ölçerVisioFocus temassız ateş ölçer özellikleriVisioFocus temassız ateş ölçer inceleme

CEVAP VER