Oppo’nun sevilen serisine ait yeni modeli Reno 4 tanıtılmaya hazırlanılıyor. Bu hazırlıkların arasında sızdırılan bilgilerle Oppo Reno 4 özellikleri ve görselleri kanlı canlı belli oldu.

Oppo Reno 4 özellikleri

Birkaç gün önce reklam afişleri sızdırılan yeni Oppo Reno üyesine ait yeni sızıntılar oldukça net biçimde karşımıza çıktı. Sızdırılan görsellere göre Reno 4 Pro, Snapdragon 765G işlemcisinden gücünü alıyor. 8 GB ve 12 GB RAM seçeneğine sahip olacağı söylenen model, 128 GB ve 256 GB depolama alanı sunuyor. Pro modeli 6.55 inç büyüklüğünde yanlara doğru kavisli ekrana sahip.

oppo reno 4 özellikleri

Reno 4 Pro, kamera tarafında OIS destekli 48 Megapiksel ana kamera, 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 13 Megapiksel telefoto lensten oluşan üçlü kamera kurulumuyla geliyor. Cihazın ön kamerası ise 32 Megapiksel çözünürlükte bulunuyor.

65W hızlı şarj desteği bulunan cihazın her iki modeli için de 4.000 mAh batarya kapasitesi sunacağı sızan bilgiler arasında yer alıyor. Her iki modelin ortak özelliklerinden birisi de 5G desteği sunması olarak ön plana çıkıyor.

oppo reno 4 özellikleri

Reno 4 modeli ise temelde aynı özellikleri taşıyor ancak ana kamera tarafında OIS desteği sunmuyor ve ana kameraya ek olarak 8 Megapiksel ultra geniş açı ve 2 Megapiksel telefoto lens ile geliyor. Ön kamerası yine 32 Megapiksel olan standart modelin ekranı 6.43 inç boyutunda ve Pro modelden daha düz hatlara sahip olacak.

oppo reno 4oppo reno 4 özelliklerioppo reno 4 pro

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER