Ülkemizde de satışlarını sürdüren firma tertemiz modeli Oppo F17 Pro amaciyla İzah yaptı. Dünyanın en pürüzsüz telefonu olarak açıklanan model, sahip olduğu incelik ve ağırlık özellikleriyle rakiplerinin önüne geçmeye hazırlanıyor.

Oppo’nun resmi Hindistan Twitter hesabı aracılığıyla yapılan paylaşımda, “2020’nin en pürüzsüz telefonu” sloganıyla birlikte 7.48 milimetre incelik ve 164 gr ağırlık bilgisi paylaşıldı. Bu bilgilerle modelin ince ve hafif tek tasarıma sahip olduğu görülüyor.

Oppo F17 Pro amaciyla evvel bilgiler

Türkiye’de ve Bir hayli ülkede faaliyetlerini sürdüren Oppo, tertemiz yeni sezon modelleri amaciyla çalışmaya ayni ritimde devam ediyor. tertemiz modeli amaciyla kısa tek video yayınlayan firma, minik detayları da paylaştı. Bununla birlikte istikbal model amaciyla Bir takım veriler de değişik kaynaklarda kendisini gösterdi. Beklentilere göre modelin kamera kurulumu dikkat cazip performansa sahip olacak.

Beklentilere göre Oppo F17 Pro, ikili veyahut 4’lü kamera kurulumuna sahip olacak. tek önceli model F15 4’lü kamera kurulumuna sahip olduğu amaciyla bu modelin de 4’lü kamera ile kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Yukarıda anlatilan incelik ve ağırlık bilgilerinden başka açıklanmış tek bilgi bulunmasa da ücret amaciyla de tahminler kendisini gösterdi. alana çıkan bilgilerde modelin ücretinin 25.000 rupi (333 dolar) olduğu belirtiliyor. Modelin özelliklerine değin verilerin ilerleyen günlerde kendisini göstermesi bekleniyor.

Modelin tek sonraki eylül ayı içinde tanıtılacağı da alana çıkan veriler arasında.

oppooppo f15 prooppo f15 pro özelliklerioppo f15 pro detayları

CEVAP VER