OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro modellerinin satışları devam ederken, bir süre sonra tanıtılması beklenen yeni modeller ile ilgili de detaylar sızdırılmaya devam ediyor. Bu defa da OnePlus 8T özellikleri arasında dikkat çekecek olan hızlı şarj bilgileri gündeme geldi. Eğer iddia edilen bilgiler gerçeği yansıtacak olursa, OnePlus markası hızlı şarj konusunda ciddi bir adım atmış olacak gibi görünüyor.

OnePlus 8T özellikleri arasında hızlı şarj dikkat çekecek

Yeni iddia edilenlere göre OnePlus 8T ile birlikte yeni 65W Super Warp Charging teknolojisi kullanılmaya başlamış olacak. OnePlus 8 için hazırlanan Android 11 beta kodları arasından bu bilgilere ulaşıldığı ifade ediliyor.

OnePlus 8T özellikleri

Daha önce OnePlus 8 Pro ile birlikte 30W kablosuz şarj desteği sunulmaya başlanmıştı. Nitekim OnePlus, hızlı şarj teknolojileri konusunda öncü isimlerden olacağını bir kez daha göstermeyi amaçlayacak gibi görünüyor.

iPhone 12 neden gecikecek? İşte detaylar!

iPhone 12 neden gecikecek? İşte detaylar!

iPhone 12 çıkış tarihi gecikmesi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Apple’ın iPhone 12 stratejisi hakkında detaylar!

OnePlus 8 Pro 30 dakikalık bir süre içerisinde yüzde 50 şarj seviyesine ulaşabiliyordu. 65W hızlı şarj ile birlikte bu süre daha da azalmış olacak. Henüz daha OnePlus 8T batarya boyutu net olarak belli olmadığı için tam bir hesaplama yapmak mümkün olmuyor. Şu an için detaylı olarak OnePlus 8T özellikleri konusunda önemli sızıntılar gündeme gelmiş değil.

İlerleyen günlerde hem OnePlus 8T hem de OnePlus 8T Pro ile ilgili yeni bilgiler gündeme gelmeye devam edecektir.

OnePlus 8TOnePlus 8T özellikleriOnePlus 8T hızlı şarjyeni OnePlus 8T

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER