HMD global çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye süre gelen Nokia telefonlarına tek yenisini dahada ekledi. İşte 5 serisinin tertemiz üyesi var olan ve ortada segmentte konumlandırılan Nokia 5.4 nitelikleri ve fiyatı ile alakalı bütün detaylar!

Nokia 5.4 özellikleri

2 GHz hızında çalışan ve 11 nm fabrikasyon zamani ile üretilen sekiz çekirdekli Snapdragon 662‘den güç alan telefon, 6.39 ‘ büyüklüğünde IPS LCD ekrana ev sahipliği yapıyor. HD+ çözünürlük sunan delikli ekranın sol üst köşesinde 16 Megapiksel çözünürlüğündeki ön kamera yer alıyor.

Nokia 5.4 özellikleri

Cihazın 48 piksel anne kamerasına, 5 piksel ultra geniş açılı kamera ve iki piksel çözünürlüğündeki derinlik idrak etme / makro kameralar eşlik ediyor. Bu 4’lü kamera kurulumunun asagi bölümünde parmak izi okuyucu var.

4 GB RAM ile gelen telefon 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki değişik depolama seçeneği sunuyor. Cihazın Hafızası microSD kart ile artırılabilirken, 4000 mAh kapasiteli bataryası 10W hızlı şarj desteğine sahip. nihayet vakitlerde standart vaziyete gelen USB-C portu bu cihazda karşımıza çıkıyor.

Nokia 5.4 ücreti ne kadar?

Ocak ortasından satışa sunulacak telefonun Nokia 5.4’ün ücreti 189 avro olarak belirlendi. Cihazın ülkemiz pazarında yer alıp almayacağı ile alakalı net tek bilgi bulunmuyor.

nokiaNokia 5.4nokia 5.4 özellikleriNokia 5.4 tanıtıldı!

CEVAP VER