Son zamanlarda, Netflix Türkiye’de türk mali içeriklerin dahada öne çıktığını görüyoruz. Geçtiğimiz hafta boyunca, en çok izlenen yapım Exatlon Türkiye olmuştu. bu erken ise tekrar türk mali tek yapım var olan Hakan: Muhafız Netflix’te en popüler içerikler listesinde dorukta konumlandı. Netflix’te en çok izlenen içeriklerin yanı sıra listenin sonunda, tek de kısa film serisi önerimiz olacak.

Hakan: Muhafız final sezonu yayımlandı ve Netflix’te en popüler içerikler arasında evvel sıraya yerleşti

Netflix’in evvel Türk yapımı Özgün muhtevası var olan Hakan: Muhafız’ın 4. sezonu geçtiğimiz günlerde platformda yerini aldı. Dizinin final sezonu da yoğun alaka gördü. İşte Netflix’te en popüler içerikler listesi…

1 – Hakan: Muhafız

Netflix’in evvel türk mali muhtevası var olan Hakan: Muhafız, evvel kez seyirci karşısına çıktığından bu yana menfi eleştiriler de almıştı. ama dizinin izlenme oranı bu eleştirilerin tam  ters istikametinde oluyor. Final sezonu yayımlanan yapım, Netflix’te en popüler içerikler arasında evvel sırada konumlandı.

Netflix'te en popüler içerikler

2 – The Old Guard

Netflix’te en popüler içerikler arasında tertemiz tek aza var olan The Old Guard, Netflix Özgün filmi olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon ve macera türündeki bu yapımda, dünyayı savunan dört ölümsüz konunun merkezinde yer alıyor. iki saat süreye sahip filmin IMDB puanı ise 6,8 oldu.

Netflix

3 – Exatlon Türkiye

Bir noktaya civarindan listenin zirvesinde bulunan ama şimdi üçüncü sırada konumlanan bu yapım, meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı’nın imzasını taşıyor. Survivor benzeri var olan bu yarışmada, 18 YouTuber birbiriyle rekabet ediyor. Exatlon da tıpkı Survivor benzeri Dominik’te çekiliyor. Programın sunuculuğunu ise Orkun Işıtmak üstleniyor. Ünlü YouTuber’lar arasında HayrettinDoğan Kabak ve Oğuzhan Uğur gibi isimler yer alıyor.

Netflix'te en popüler içerikler

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

CEVAP VER