Popüler içerik platformu Netflix’te en çok izlenen içerikler değişiyor ve yeni yapımlar da eklenmeye devam ediyor. Bugünün en popüler içeriği platforma yeni eklenen yerli bir korku yapımı oldu. Bunun yanında Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri arasında Aşk 101 de yine üst sıralarda yer alıyor. En çok izlenen yapımların dışında bir de sizin için mini dizi önerimiz var.

Netflix’te en çok izlenen içerikler! Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri

Birçok şikayet ile karşılaşan ve bu durumdan kurtulan Aşk 101 yine en çok izlenen yapımlar arasında yer alıyor. Öte yandan bugün zirvede Güzelliğin Portresi isimli yerli bir yapım karşımıza çıkıyor. İşte Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri…

1- Güzelliğin Portresi

Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Melisa Şenolsun ve Serkan Keskin gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı film, Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında  ilk sırayı kaptı. Filmin konusu ise bir kadının, babasının gizemli ölümü üzerine kuruluyor. Babasının öldüğünü sonradan öğrenen ve gençken kaçtığı eve dönen karakter, esrarengiz olaylarla karşılaşıyor. Film, korku türünü sevenler için iyi bir tercih olabilir. Yapımın IMDB puanı ise 6,6 oldu. 2019 Aralık’ta vizyona giren Güzelliğin Portresi, yaklaşık 2 milyon lira da hasılat elde etti.

Netflix'te en çok izlenen içerikler

2 – Valeria

Geçtiğimiz günlerde listeye son sıradan giriş yapan diziye göterilen ilgi arttı ve bugün ikinci sırada karşımıza çıkıyor. Netflix’in yeni orijinal yapımlarından olan Valeria, işinde ve evliliğinde zorlu süreçten geçen yazar bir kadını konunun merkezine alıyor. İspanyol dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Roman uyarlaması olan bu dizi, Netflix izleyicileri tarafından ilgi görmeyi başardı ve en çok izlenen yapımlar arasında karşımıza çıktı.

3 – Aşk 101

Netflix’in  Türk yapımı olan bu dizisi, birbirinden farklı lise öğrencilerini konu alıyor ve tam olarak gençlik dizisi türüne karşılık geliyor. Bu yapım, yayınlanmadan önce de sosyal medyada olumlu ve olumsuz birçok tepki almıştı. Dizi, Cinayet Süsü’nün Netflix’te yer almasıyla birlikte Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri arasında uzun süredir ilk sırada yer alıyordu fakat bugün üçüncü sırada karşımıza çıkıyor.

Netflix Türkiye günün Top 10 listesi

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içerikler

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER