Netflix’te en çok izlenen içerikler değişiyor ve platforma da yeni içerikler eklenmeye devam ediyor. ‘Yarına Tek Bilet’ bir süredir platformun en popüler içeriğiydi ve bugün de zirvedeki yerini koruyor. Diğer yandan en çok izlenen yapımlar arasında yeni üyeler de var. Bu listeye ek olarak da size bir önerimiz olacak.

Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinde zirvede ‘Yarına Tek Bilet’ var

Yakın zamanda Netflix’te ilk Türk yapımı orijinal film yerini aldı. Yarına Tek Bilet isimli bu film, sosyal medyada da konuşuldu ve Netflix’te de ilgi gördü. Son zamanlarda Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinde daha çok yerli içerik gördüğümüzü de söyleyebiliriz.

1 – Yarına Tek Bilet

Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında ilk sırada Yarına Tek Bileti’i görüyoruz. Netflix’in ilk Türk filminin konusu; birbirini tanımayan bir adam ile bir kadının, trende tanışmaları ve birlikte yolculuk etmeleriyle başlıyor. Romantik türde bir yapım olan Yarına Tek Bilet’in süresi ise 1 saat 30 dakika oluyor. Başrollerde ise Metin Akdülger ile Dilan Deniz Çicek’i görüyoruz.

Netflix'te en çok izlenen içerikler

2 – Snowpiercer

Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında ikinci sırada Snowpiercer’ı görüyoruz. Dizi dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. Dünya buzullarla kaplandığında hayatta kalabilen insanlar dünyanın çevresini dolaşan büyük bir trende yaşıyor. Ancak bir trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden daha zor olabilir. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

3 – 365 Gün

Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında üçüncü sırada yer alan filmin konusu; bir mafya liderinin, bir iş kadınını kaçırıp hapsetmesiyle başlıyor. Mafya lideri, kadına da kendisine aşık olması için bir yıl süre tanıyor. Polonya yapımı bu filmin IMDB puanı ise 3,8 oldu.

Netflix'te en çok izlenen içerikler

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER